Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikulás kérdés.4 éves gyerekne...

Mikulás kérdés.4 éves gyereknek mit tesztek a csizmába ilyenkor?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikulascsomagot...
2012. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Édességet, mi mást...nem értem a kérdést? :) Lesz egy csomag + egy csokimikulás. Nem esünk túlzásokba, így is kap a családtól is. Játékot mi soha nem veszünk Mikulásra.
2012. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A kérdés az ,hogy mit tesztek?édességet, JÁTÉKOT,más érdekes dolgot.Óvodában játékot kapnak és gyümölcsöt ,édességet nem.
2012. nov. 26. 10:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikulács csomagot,ami csak cukor csoki és hasonlorók,na meg egy 1-2 szem mandarin alma.

4gyermekes anyuka.

2012. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sellő pony palotát szeretne a Mikulástól, már szeptember óta ezzel kel fekszik.

Nem kellett gondolkodni mit hoz a Mikulàs, ezt szeretne, ezt kapja.

Édesség csomagot is kap, abban egy kis Mikulás lesz, mogyoró, Pez cukorka, Maoam, smarties.

Nagyon készülök a Mikulásra, vettem jelmezt, egyik ismerős lesz a Mikulás.

Ez az első Mikulás amit annyira vár a lányom elmondani nem lehet, úgyhogy szeretném ha varázslatos lenne...

2012. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
LPS-t és hozzá vidámparkot kap, ezen kívül egy pónis szinezőt, és 1 db nagy mikulás csokit, pár szem mandarint. Inkább tárgyi dolgot adok neki, semmint cukrot és töménytelen mennyiségű csokoládét.
2012. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi,ő egy expresz buszt szeretne,tesója 15 hónapos.
2012. nov. 26. 10:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy kinder tojást fogok venni meg egy kisebb télapót. Varrtam egy halacskát, elég helyes lett, ezt kapja mellé. És mandarint meg natúr mogyorót.
2012. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csomagot, én állítom össze, kinder csoki, túró rudi, tejszelet.

Banán, gumicukor, meg egy csokimikulás.

Vennem kell majd szaloncukrot is, mert állandóan arról fantáziál, h a Mikulás hoz neki:)


Ajándékot, tehát játékot karácsonyra kap, kibírja már addig a várakozást, a szíve vágya teljesül :)

2012. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően csokit, abból is a kedvenceit. Nyalókát, cukorkát, müzli szelet. Lesz még benne mogyoró, s ha sikerül szerezni, akkor dió. Plusz egy fapályához való tehervagon. A nagylánynak (12 éves) pedig egy körömlakk.

Én mindig rejtek bele egy apróságot. Mikor gyerekek voltunk, mi is kaptunk ilyenkor is ezt-azt. Persze szigorúan a Mikulástól.

Gondolkodtam még a virgácson, meg is vettem, de végül nem fogja megkapni. Mióta emlegetjük neki, hogy a rossz gyerekek csak virgácsot kapnak, azóta mindig elhajtja, hogy ő már jó kisfiú lesz. S néha elég tényleg csak figyelmeztetni. Azon még hezitálok, hogy ír e neki levelet a télapó, de valószínűleg a munkahelyünkön majd az "igazi" elmondja az intelmeket.

2012. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!