Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislány trikókat hogy méretezi...

Kislány trikókat hogy méretezik? 98 as ruhákat hord a lányom és hosszu derekú trikot kellene vennem legalább 10 darabot mert a body már nem jo hiszen bilizik mennyibe kerülnek a trikók?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Tescoban lehet kapni, kor szerint vannak méretezve.
2012. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van, de a lényegen nem változtat, én mindig legalább egy méretettel nagyobbat veszek trikóból,hogy jó hosszú legyen, különben állandóan kint lenne a dereka!
2012. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kínaiban szoktam venni, jó pamut anyaga van.

Ha ott veszed, figyelj arra, hogy legalább eggyel nagyobbat vegyél, mert év van beleírva, de össze is megy egy kicsit, és meggyőződésem, hogy a kínaiak kisebbek, és Európába is a saját méretezésüket hozzák. :o)

5 éves lányomra a 7-9 évesnek való harisnya illik. :o)


Amúgy jó nagy lehet a kislányod! Enyémek 4 évesen hordtak ekkorát... :D

2012. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést, én ezen 2 hónapja estem túl:)

Igaz, fel is tettem itt a kérdésem, hogy hol találok olcsón, de minőségben megfelelő trikókat.


Túl vagyok a vásárláson, vettem újakat és használtakat is egyaránt. A Tescoban sajnos nem találtam méretben megfelelőt, a C&A-ban sem. Végül a neten vettem újakat 6 db-ot Primark márkájút. Ez nem lett túl jó, elég silány a minősége.

Ezeken kívül egyesével vadásztam össze őket a turikban, teszveszen. Na, ezek sokkal jobbak mint az újak.

Amik kimagaslóan a legjobbak a H&M-esek és a Marks&Spencer-esek.

Nagyjából 500 Ft/db-ért vettem őket és van kb 10-15 összesen, de nem volt könnyű beszerezni.


A méretezésük 2-3 év, 3-4 év, 98-104, 104-110, ez mind van köztük. Én centi alapján vettem, hogy milyen a hosszuk. 36 cm fölöttiket kerestem, mert az én lányom is hosszú derekú és ő is 98-as méretet hord.

2012. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!!

2,5 éves a lányom 98 cm és 14kg:)

2012. nov. 29. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!