Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves gyerekem egy csomószo...

Két éves gyerekem egy csomószor kér inni (vizet) az éjszaka folyamán! Ezért éjjelente újra sokat ébredünk. Újra hulla fáradt vagyok! Aztán meg persze pisilnie is kell, legalább egyszer (már szobatiszta). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem merem odatenni neki az itatóját, mert félek a fulladásveszély miatt.


Köszi!



2012. okt. 26. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
énsiman otthagyom1 éves kora óta most 2 éves párásisd a szobát
2012. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cukorja rendbe van? Este nem eszik tul fűszereset?
2012. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kisebbik 10 hós korától is úgy alszik, hogy ott van a cseppmentes itatópohara. A nagyobb is.
2012. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ott van neki 1 éves korától magától iszik és vissza alszik este kb.2dl iszik,de az én hibám mert ehhez lett szoktatva mindig így altattam vissza....
2012. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem száraz a szobában a levegő? Én magamon vettem észre, h amióta fűtünk, többször is megszomjazok éjjel, szerencsére a fiam nem. Párásítás, szobában teregetés segíthet.
2012. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha feltűnően sokat iszik, kérd ki orvos tanácsát, cukorproblémára utalhat
2012. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet esetleg cukorprobléma, vagy száraz levegő. De lehet nappal nem iszik eleget és este jön rá. Bár ha veled van nappal akkor biztos te figyelsz rá, én abból indultam ki nem e bölcsis.

Én tennék neki oda vizet neki valamilyen csőrös pohárban, ha cseppmentes még jobb. Vagy vannak ilyen szopós üvegek vagy mik. Odatennéd az ágya mellé és akkor elmondod neki, hogy éjjel ha felkel ihat belőle. Ha pisilnie kell akkor szól max. De nem gondoltál még arra, hogy éjjelre beviszed a bilit neki? Bár tudom utána nehezen szoktatható le, bár ez sem mindig igaz. Ha csak éjjelre tennéd be és nappal nem. Vagy kivilágítást csinálsz a wc-ig és hátha menne neki egyedül is. Nappal tud egyedül pisilni a wc-be?

Én azért javasolnám az üveg vizet, meg a bilit, mert akkor azt akár maga is el tudná végezni. Persze kicsit visszafelé mutat, de tudnál pihenni.

Illetve még apuka nem mehetne vele néha? HOgy tudj pihenni?

2012. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!