Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen csintalanságot követett...

Milyen csintalanságot követett el a gyereked, amivel akkor az őrületbe kergetett, de visszagondolva már nevetsz rajta?

Figyelt kérdés
És hány éves volt ekkor, fiú vagy lány?

2012. nov. 29. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

eldugta a pecsétgyürüt (mint késöbb kiderült dobozba tette s kidobtaa kukába

kitapétázta a falat tisztasági betéttel

ujonnan festett falat végigkente positörlövel

egyzer elövadászott egy tollat s amerre járt huzott egy vonalat a fal mentél...

nos és még csak 2,5 éves a kiscsaj

2012. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

20 hónapos fiú

1 percre magára hagytam, hogy megegye az ebédet. Mire visszaértem, a konyha teljes terjedelmében minden krumplifőzelékes lett.

Segíteni akart, hogy zsákot tegyünk a szemetesbe, végighúzta a teljes tekercset a házon.

A fakirakót beledobta a páramentesítőbe, én meg nem értettem, miért hívja "majom"-nak a szerkezetet.

Sok ideig mániája volt, hogy különböző tárgyakat a cipőszekrény mögé dobál.

Ha a kezébe kerül egy csipesz, azt tuti kettétöri.

2012. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eldugott egy húszerest, jött a gyed, egy pillanatra letettem az asztalra a pénzt, már elcsente. Másfél éves volt. A pláne, h szinte azonnal láttam, h hiányzik belőle, kérdeztem, h hol van, hova tette, mutatott mindent, csak azt nem ahol valójában volt.Egy keserves délután volt, mire meglett.


Megkaparintotta a babhintőport, ez az én saram, telefonáltam, és csak fél szemmel néztem rá, időnként.

Mire megláttam, addigra mindent belepett a hintőpor, a szőnyegből volt a legjobb kiszedni.Itt olyan két éves körül volt.


Három volt, amikor (ismét nem figyeltem), felállt egy székre, kiszedte az érettségi bizonyítványom a szekrényből, és összefirkálta. Na akkor nagyon dühös voltam, magamra, de rá is, mert soha egy vonalat nem volt hajlandó húzni papírra, vehettem neki bármilyen színest, füzetet, filctollat.

Csak akkor, és csak a bizonyítványomra...

Fiú a drágám :)

2012. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!