Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés napján vagy a szülés...

A szülés napján vagy a szülés előtti napokban így utólag visszagondolva tapasztaltatok magatokon olyan változásokat, jeleket, amiből sejthető volt, hogy hamarosan babáztok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl étvágytalanság,nyűgösség,pakolási kényszer vagy bármi egyéb más,amit akkor nem nagyon tudtatok mire vélni,de így utólag a szülés jele lehetett.
2012. aug. 27. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap halál nyugodt voltam.

Elmentem bevásároltam, ,megfőztem este még porszívóztam.

10-kor lefeküdtem, éjfélkor keltem a fájásokra.

Szóval, nyugodtság, takarítás ahogy írtad pakolási kényszer.

2012. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az egész terhesség alatt egyszer sem voltam kívánós és az édességeket sem szeretem különösebben, de aznap csak arra tudtam gondolni, hogy "keksz mogyorókrémmel". Szánom-bánom, de aznap délelőtt és délután el is pusztítottam 2 csomag háztartási kekszet és 1 üveg Nutellát. :) Az egész család rajtam nevetett, mert semmi mást nem voltam képes megenni. 17-kor folyt el a magzatvíz és 1-kor megszületett a kisfiunk.
2012. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kórházban voltam akkor már egy hete. Egész este bőgtem apának a telefonba, fél 11-kor elkezdett folyni a magzatvíz. :)
2012. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már 2 hete a kórházban dekkoltam,túlhordtam már. De semmi jele nem volt. Egyik percben még somlói majszoltam másik percben meg "pukk" elöntött a magzatvíz! :DD
2012. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát talán annyi, hogy előtte már előtte 3 napja folyamatosan ingerült vtam. Talán a túlhordás miatt is. De ezen felül semmi. Mondjuk a babám is tiszta nyugis volt és alig mocorgott.
2012. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi.

Már több mint 3 ujjnyira ki voltam tágulva, fájások nem voltak. Nem volt semmi. Még az orvos is csodálkozott, főleg, mert első szülés volt.

2012. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Meladik ***** válasza:
Kicsit nyűgös voltam, nem volt kedvem semmihez
2013. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!