Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyereketeknek van...

2 év körüli gyereketeknek van téli overálja?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekel, hogy az egy feltétlen szükséges ruhadarab? Mert már sok gyerkőcön látok ilyet, de az enyém még simán elvan így: harisnya+naci. Még nem vettem neki overált, ezért lennék kíváncsi.

Ilyenre gondolok: [link]



2012. dec. 2. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Én vettem a lányomnak,de nem volt még rajta.

Igaz,hogy 2 részes, új volt 3500 ft:)

2012. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En is vettem a lányomnak. Van egy ilyen egyberészes, meg van külön egy nadrág, amit kabáttal lehet felvenni. A gatya volt ma rajta, mert mentünk korcsolyázni. De az egybe részes még nem volt, nincs még olyan hideg.
2012. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A szkafander? Ne viccelj! Egyik legjobban kedvelt ruhadarabom volt kiskoromban. Ebben aztán lehet hóba merülni, meg minden. Csak a cipőnél juthat víz sár, hó. Persze akkor jó, hogyha víztaszító, de lélegző. Annak az ára meg szerintem ennek az 5-10 szerese újonnan. Igaz ez már 20 éves... :P
2012. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nélkülözhetetlen ha kint 5 fok alatt van a hőmérséklet, hóban meg pláne!!!
2012. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves múlt, nekünk van egy kantáros overál nadrágja (Tescoben vettük), majd ha hideg lesz, akkor azt adom rá a szokásos dzsekihez. Most még nem öltöztetjük alá a dzsekinek, ez van neki csak, amiben most is jár, de szerintem biztos elég lesz neki a fagyokban is. A nadrágot tavaly vettük, akkor még kicsit nagy volt, szerintem idén is jó lesz még.
2012. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A fiam már 3 és fél, még most is van neki, imádom:D

Van kétrészes is, de ez egyszerűbb:D

2012. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek ment a zöld pacsi!
2012. dec. 2. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
lányomnak is van egybe részes overálja és csak nadrágja is ahoz a bélelt kabátot adok rá tegnap és ma is az volt rajta.
2012. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1,5 évesemnek 2 részes van, de még nem hordta majd most ha jön a hideg.
2012. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!