Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos anyukák! Mennyire...

Lányos anyukák! Mennyire figyeltek oda, hogy a téli cipő, csizma passzoljon szoknyához is? Vagy egy csinosabb kabáthoz? Mármint a kislányéra gondolok.

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok, hogy -10 fokban szoknyában van a gyerek, hanem mondjuk egy hétköznapi bevásárlás, csavargás, ilyesmi, amikor nincs olyan hideg, és szoknyát, vagy csinosabb kabát van rajta.
2012. nov. 23. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Van 2 db csizmája, kb ugyanolyan színűek.


1 éves a lányom.

2012. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csizma,kabát,sapka,sál kesztyű passzol egymáshoz:)
2012. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

meg fog oszlani a vélemény, az biztos


szerintem egy gyereket ugyanolyan ízlésesen kell öltöztetni, mintha magunknak vásárolnánk

akinek nincs ízlése, a gyerkőcöt is úgy fogja ruházni

akinek van,az figyel arra, hogy ne legyen kis papagáj, vagy két lábon járó hellókitti a kicsi

a jó ízlés nem pénz kérdése, mielőtt valaki nekem esne (az más, ha valaki olyan szegény, hogy csak örökölt, vagy segélycsomagos cuccra futja)

2012. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A téli ruhái, sőt úgy általában véve rózsaszín ruhái vannak amiben vásárolni megyünk, vagy ide-oda. A csizmájában is van a rózsaszínnek árnyalata. Szoknyája nincs. Overálja van, azok rózsaszínek, ill árnyalatai. 14hós.
2012. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: azért nem papagáj a lányom :-)
2012. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A lehetőségekhez mérten.

Nem élünk valami jól, a gyerekruhákat is mind használtan kaptuk, így abból válogatok, ami van.

2012. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én lányomnak egy bakancsa van. A hétköznapokon nadrágban van (ovi miatt is).

Havi 1-2 alkalommal megy színházba, akkor szoknya+harisnya. Rá szoktam adni a bakancsot, amíg odaérünk, és a színházban átcserélek rá csini cipőcskét.

Ha vendégségbe megyünk, akkor is a bakancs van rajta a szoknyához, de ott levesszük.

2012. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

:)az én kislányom 20 hónapos és bevallom,hogy még itthon is minden össze passzol rajta :)Erre én nagyon kényes vagyok.

De ezt nem úgy kell elképzelni,hogy "báliruhában" ül itthon:)

Újszülött korától olyan szinű ruhákat adtam rá,amik nagyon jól állnak neki:)

Ha valamit összekoszol,akkor már öltözik is át,mert nem akarom őt korlátozni a játékban sem:)

Igen,minden kabátjához passzol a csizmája,bakancsa.. sapka,kesztyű stb.

Nagyon szuper kis szetteket állítottam neki össze...

Mielőtt bárki azzal vádolna,hogy "persze,mert van rá pénzem"...pár darab kivételével turis vagy másodkézből valók.Soha senki nem hinné el róluk:)

2012. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!