Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai karácsonyi ünnepségre...

Óvodai karácsonyi ünnepségre miért kell nejlonharisnya, a pamut miért nem jó?

Figyelt kérdés
Az óvónő mindenkitől fehér nejlonharisnyát kért, a lányomnak pedig csak pamut van. Az miért nem jó?
2012. dec. 3. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó lesz az is, nem fogja haza küldeni a gyereket!

Gondolom az egységesség végett kérné.

2012. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért mondott nejlont, mert az nem mintás. Jó lesz a pamut is, ha nem mintas
2012. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom így lesz egységes, mert valami műsorral készülnek. Nekünk is elmondták már a "forgatókönyvet", nagy a titkolózás, mert a gyerekekkel készülnek valamilyen műsorral a szülőknek. Gondolom nálatok is hasonló lehet a történet, és pl. a kislányok tündérkék lesznek, vagy mit tudom én, és úgy lesz szép az egész, ha mindenki egyforma ruhában van.
2012. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy magánoviban vagyok pedagógus, s mi mindig fehér harisnyát kérünk lányoktól és fiúktól is. Az nem szokott kikötés lenni, hogy nejlon vagy pamut, csak fehér legyen.
2012. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A lányom nagy, a fiam kiscsoportos.

Érdekes, hogy a fiamtól is fehér harisnyát kértek. Nekik miért fontos? Tudom, hogy meg akarnak lepni karácsonyra, de lehetne rajtuk egy ugyanilyen színű nadrág is.

2012. dec. 3. 10:21
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mekkora esély van rá, hogy egy kisfiúnak fehér nadrágját van? 500 forintért meg mar lehet venni egy harisnyát. Valószínű hopelyheknek lesznek be öltöztetve a gyerekek.
2012. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

És hol veszel fehér nadrágot?

Az már megint nem egységes, mert van akin nadrág, van akin harisnya...

2012. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A hópehelyhez tényleg a fehér nejlonharisnya illik.
2012. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A lányomnak mondjuk van nejlon harisnyája, csak egy kicsit mintás, az jó lesz? S most vegyek a fiamnak fehér nejlont?
2012. dec. 3. 10:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szerintem is biztos beöltöznek valamibe, vagy rájuk tesznek valamilyen díszeket. Nadrághoz lehet hogy nem olyan könnyű rátenni. Én biztos nem vennék fehér nadrágot fiúnak, mert azt nagyon nem veszi fel még egyszer, de fehér harisnyát még ráadhatsz nadrág alá.

Régen meg a harisnyának az volt a neve, hogy nejlonharisnya, lehet hogy csak azért írták ki így, mert ez a "hivatalos" elnevezése.

2012. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!