Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereketeknek vásároltok...

Gyereketeknek vásároltok olyan zoknit, bugyit, ami mondjuk csak 70%-ban pamut, és leginkább műszálas?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 15:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat: 50%-ban, így szerettem volna kérdezni! :-)
2012. jún. 5. 15:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, még magamnak sem veszek műszálast. Még jól meg is nézegetem amit veszek, mert előszeretettel ráírják, hogy 100% pamut, valójában meg nylon vagy egyéb. Fel is vagyok háborodva ilyenkor.

Interneten is rendeltem már 100% pamutnak hirdetve, ráadásul magyar termék, és műszálas volt.

2012. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát, igen, ami 100 %-ban pamutnak van hírdetve, sokszor jó, ha 50 %-ban az...

De adtam már rá olyat, igen, bár én általában pamutot vásárolok, de kaptunk olyat ajándékba, ami nem teljesen az, és ráadtam, ha épp nem volt pamutosabb kimosva.

2012. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem, olyat nem veszek meg. Zoknit, bugyit is előtte megtapogatom, hoyg érzetre is pamut-e.

Anyóstól kapunk rendszeresen olyan ruhákat, amire ugyan rá van írva, hogy 100% pamut, de műszálas.

2012. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, hogy ilyen gyorsan válaszolt!
2012. jún. 5. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:

hm... a mai műszál már nem az a műszál mint régen


pl. ott vannak a coolmax zoknik, nagyon jók, lélegeznek, elvezetik az izzadtságot (ellentétben ugye a pamuttal ami felszívja, ergo tocsogsz benne - lásd pl. pamut pólóba beleizzadsz hideg helyen és nem cseréled le, akkor bizony megfázol, a mai műszálasokkal nem)


a polar is műszál


visszatérve a zoknikra, én pl. pumákat hordok, abban 70% pamut van, ezen felül pedig poliamid és némi elasztán, darabja 600-800 forint, kiváló zoknik

2012. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!