Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Székesfehérváron melyik óvoda...

Székesfehérváron melyik óvoda jó? Melyiket ajánlanátok óvodaválasztás előtt állóknak? Pár szóban leírnátok miért tetszik?

Figyelt kérdés
Esetleg jöhet olyan is, amit nem ajánlotok? Miért nem ajánljátok?

2012. dec. 3. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Maroshegyi Óvodába szeretném beiratni a kisfiamat, szerencsére területileg is oda tartozunk. Sok jót hallottam róla, na meg én is abba az óvodába jártam, csak akkor még Ikarus Óvoda volt a neve. Na, meg remélem fel is vesznek minket, mert ismerősöm kisfia tavaly nagyon nehezen került be, hiába vittek munkáltatóit, meg ők ahhoz az óvodához tartoztak.
2012. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Olyan nehéz bekerülni abba az oviba? Nem is tudtam... Bár manapság sajnos mindenhova nehéz...
2012. dec. 3. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj ugye, hogy sok a gyerek, kevés a férőhely! Idén bővítették a Maroshegyi Óvodát, így talán nagyobb az esély.
2012. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a weboldal címét! Mindenképpen megnézem.
2012. dec. 5. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!