Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Perioralis dermatitis, kezelik...

Perioralis dermatitis, kezelik valakinek a gyerekét ezzel?

Figyelt kérdés
tudnátok orvost javasolni, hol tartotok most a kezelésben? köszönöm!!!

2012. dec. 5. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, mesélnél arról,hogy nálatok hogy derült ki, stb
2012. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia! konkrétan ma végső elkeseredésemben elkezdtem guglizni képtalálatok között, mert 2 gyerekorvos és 2 bőrgyógyász is csak találgatott és ekcémának titulálták , de már semmilyen krém nem segít és rábukkantam olyan képekre, mint az övé, majd elkezdtem magyar fórumokat olvasni és egy az egyben azok a tünetek, cumi alatt, szája körül és most már a szemhéján is,néha halványodnak, néha erősödnek,januárban már tuti voltam bőrgyógyászaton vele,ezzel a képpel májusban írtam ki kérdést:


[link]


most már lángolóan vörös az egész szája és a szemhéján is van egy-két pötty (ez jellegzetes ennél a betegségnél), az állítólagos ekcéma miatt szteroidos krémeket írtak fel a dokik, feltehetően ettől elmérgesedett az egész, 1000%-ig biztos vagyok benne h ez a baja, egy Heim Pálos bőrgyógyász anyuka nézett rá a bölcsiben, ő javasolt egy krémet, ma a

Heim Pálban a krém kiváltása közben odaszólt egy éppen betévedt másik ott dolgozó bőrgyógyász(asszisztens), ő javasolt még egyet, most csak ezekben reménykedek és elvesszük a cumit, de ahogy olvasom, borzasztó hosszú a gyógyulási folyamat és a szteroidos krémeket nem lett volna szabad rákenni na meg a hisztamin tartalmú ételek rontanak a dolgon, ahogy megnéztem a listát, mik is azok, gyakorlatilag ezeken él a gyerekem, bölcsiben lesz 2 hét szünet, akkor végigcsinálok vele egy ilyen alacsony hisztamintartalmú diétát, kenem ezzel a két krémmel és reménykedek. Ha ezek sem segítenek, akkor jön az allergiavizsgálat és megpróbálom a Heim Pál bőrgyógyászatát, bár 2 bőrgyógyász után most már félek bármit is elhinni nekik. Lehet hogy nálatok is hasonló probléma van? Egyértelműen a cumival kezdődött és a Locoid+Elocom nevű krémekkel csúszott el az egész.


Így néz ki neki mint ennek a kisfiúnak, de nem ekkora felületeken, gondolom terjedni fog, ha nem találok megoldást:


[link]

2012. dec. 6. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!