Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiam közölte, hogy...

3 éves kisfiam közölte, hogy nem igazi a télapó, jövőre azért lehet megint varázsa? Ugye nem fog rá emlékezni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 05:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is döbbenten hallgattam, hogy a fiam, aki 4 éves lesz, beszólt, hogy "ez egy bácsi volt, beöltözve Mikulásnak és mikor jön az igazi". Mégcsak oviban sem hallhatta, mert 1 hónapja nem jár, így azoktól a gyerekektől tuti nem hallhatta.

Köpni - nyelni sem tudtunk a férjemmel. Pedig nem volt annyira gáz a Mikulás bácsi:S

2012. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
emlékezni fog.. ezért én a helyedben beavatnám az ő szintjén. elmondanám neki, ohgy ez egy szép szokás mert volt egy bácsi Szent Miklós.. és elmesélném a történetét. S hozzá tenném,ohgy a gyerekek ezért szoktak kapni meglepi ezen a napon. Azt már nem kell,hogy hogyan is kerül oda a varázslat meg fog maradni így is,hogy tudja nem igazi a dolog. De ha a meglepetés részét nem veszed el tőle jövőre is várni fogja ezt a napot.
2012. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!