Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mikor adjátok oda ovis...

Ti mikor adjátok oda ovis gyermeketeknek a mikulást?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor adjuk át a mikulást. Ma délután apa nem lesz otthon, csak este jön haza 8 óra körül, így azt nem szeretném, hogy mire hazamegyünk az oviból addigra ott legyen a mikulás, mert akkor apa lemarad róla. Ha estére jön meg, akkor tuti nem lesz alvás, mert kap egy játékot is, tuti hogy olyan izgatott lesz, hogy nem fogom tudni elaltatni, játszani akar majd. Reggel szintén az van, hogy ha ovi előtt adom oda, akkor nem akar majd elindulni oviba. Adjam át holnap ovi után? Csak akkor meg attól félek, hogy mindegyik kisgyerek azt fogja újságolni, hogy mit kapott a télapótól ő meg még nem kapott semmit...

Ti hogyan oldanátok meg a helyemben?

Talán a legjobb ha oda adom neki ma este, igaz...?!



2012. dec. 5. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokan adják 5-én este a csomagot. Nálunk a mama ma adja, sőt a falumikulás is ma jár:)
2012. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gabszem ***** válasza:
Mi ma adjuk oda este (10 hónapos), mert elvileg ugye reggel kéne megkapnia, de akkor ő még alszik mikor apa megy dolgozni így nem tudjuk együtt odaadni.
2012. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi holnap, erre is számít. Az oviba holnap lesz az ünnepség, tehát a hangulata meg lesz mire hazaér. Így sokkal izgalmasabb neki.
2012. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 éves a kisfiúnk.

Mi ma este közösen kipucoljuk a gumicsizmáját és együtt kitesszük az ablakba. Holnap reggel ébredés után (kicsit korábban keltem fel - így lesz egy kis idő örülni az ajándéknak) pedig megnézzük, hogy éjszaka a mikulás tett-e ajándékot a csizmába :)

Az óvodába is holnap lesz a mikulás ünnepség, így jobban rá lesz hangolódva. Az óvodába indulással igaz nekünk még csak 3 nap tapasztalatunk van, mert 3-án kezdtük.

2012. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi ma este kitesszük a csizmát az ablakba, reggelre lesz benne a csomag. Én attól függetlenül így csinálom, hogy a férjem itthon van-e, hiszen szerintem a mikulás mindig éjszaka jön. És akik napközben adják oda, azok is az ablakba teszik, vagy csak átadjátok mint egy ajándékot? Csak kiváncsiságból kérdezem.
2012. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ma este. Nekem gyerekkoromban is 5-én este jött a mikulás.
2012. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi ma megyünk Mikulás ünnepségre a munkahelyemre,az oviban holnap jön a Mikulás,otthon pedig holnap este kapja meg az ajándékot,amikor hazaérünk oviból.

Úgy tervezem,hogy reggel a szobájában helyezem el az ajándékokat és észreveszi,amikor este hazaérünk.

2012. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én gyerekemet nem zavarja össze a sok Télapó (4 éves). Már kapott egy csomagot egy műv.házas Télapótól hétvégén (előadás volt). Holnap jön az oviba a Télapó.

De hozzánk személyesen csak holnap este tud jönni a Télapó (egy barátom), akinél ott lesznek az ajándékok. Én örültem volna, ha ma este tud jönni, de nem ér rá.

De mindegy, mondom, az én gyerekemet nem zavarja a sok Télapó és az sem, ha más gyerek már megkapta, ő meg még nem. Tudja, hogy hozzá is el fog jönni.

2012. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ma ki kell, hogy pucolja a cipőjét, miután elaludt beletesszük, reggel amikor kijön a nappaliba, akkor meglátja, hogy "tojt a mikulás". :) 4,5 éves kislány anyukája.
2012. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5. válaszoló,amíg fürdenek, addig betesszük a csizmába és pizsiben találják meg. Ovi előtt értelmetlennek tartom: csokievés is baromság reggel ovi előtt és a játék sem jöhet szóba.


Kérdező, ha este adnám oda, max ma picit tovább fennt lesz! Ha ragaszkodsz az esti szigurű fektetéshez, akkor meg holnap délután apával!

2012. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!