Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Véleményeznétek ezt a Columbia...

Véleményeznétek ezt a Columbia hótaposót? 2.5 évesemnek venném.

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 10. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, biztos kényelmes, meleg. Ha nem sajnálsz ennyi pénzt érte, akkor vedd meg, de én megnézném pl. a Decathlon-ban (ha van felétek), ott is nagyon szuper hótaposó csizmák vannak ennek az árnak a töredékéért!
2012. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén az ára nem nagyon számít...keresztapu venné,és szerencsére van neki miből :)Nem akarom kihasználni...félre ne értsetek,de azt mondta,hogy a legjobbat vegyem!
2012. dec. 10. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az a helyzet,hogy akármilyen is ez a hótaposó,én csak próbálva vennék a gyereknek cipőt.Nem lenne jó még ennek az árnak a töredékét sem kiadni egy használhatatlan,a gyereknek esetleg kényelmetlen csizmáért.Ha van lehetőségetek,akkor valahol próbáljatok ilyen csizmát,és csak utána rendeld neten.
2012. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos itt Debrecenben egyáltalán nem lehet kapni :( Sőt semmi normálisat sem :( Mindig neten szoktam rendelni a cipőket...
2012. dec. 10. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:
szia,én is Debrecen környéki vagyok,és sajnos tényleg igaz,hogy itt alig találni valamit,viszont ezt szerintem felesleges megvenni egy 2,5 évesnek,legalábbis én nem venném,még ha meg is tehetem.Én is a Decathlonban vettem 4 ezerért,annyit megér,szinte ugyan ez,csak nem Columbia,persze ha számít a márka...akkor vetesd meg,mert jól néz ki,de csak azért.
2012. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyiért biztosan nem vennék hótaposót, bár biztosan jó minőségű! Én egy moon boot hótaposót vettem a fiamnak vadi újan ettől jóval olcsóbban. Sajnos kinőtte mire ideért a tél, de most is ilyet vennék neki, ha találok!

Elnézést, hogy ide írom, de ha esetleg érdekel valakit szívesen küldök róla képet privátban (23-26os méret új fekete moon boot, de a mi 26-os lábunkra már kicsi).

2012. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Állandó téli viseletre venném,nem csa ha hó van....

Van egy Superfit téli bakancsunk,de rövid a szára :( Mivel szinte mindig babakocsizunk ,így amikor benne ül mindog kint a lábszára,mert felcsúszik az overálnadrág :(

2012. dec. 10. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én véleményem, hogy ez a hótaposó nem a legjobb, mivel nem tudod rendesen a gyerek lábára "fixálni". A legjobbak a 3 tépőzárasak, vagy a végig fűzősek, mivel azokat olyan szorosra húzod, ahogy a legjobban fogja a gyerek lábát.

Én sem szeretem az efféle hótaposókat, mert lötyög benne a lábam, és a fiaim sem tudtak ilyenben közlekedni.

2012. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!