Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az rossz, baj, ha feladom a...

Az rossz, baj, ha feladom a délutáni alvást (mármint a gyerekemét)? Vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 hétben összesen egyetlen egyszer sikerült a fiamnak a délutáni alvás.(30hós)Ha megszakadok sem alszik el,játszik,ugrál,énekel)Szerintem már mindent kipróbáltam,bár sosem volt rá szükség,most még mellé is feküdtem-hasztalan.Sík ideg vagyok a mindennapos küzdelemtől,gondoltam a ma napot megvárom,hátha a délelőtti bölcsi jobban lefárasztja,aztán feladom.Ezúttal is a szokásos műsor megy.Nagy baj,ha beletörődök és feladom?

2012. dec. 10. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen gyerekek, akik nem igénylik a délutáni alvást!

Nálunk is íg van 2 éves kora óta, 6-kor vacsi, majd fürdés, 7-kor alszik.

2012. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éves koromtól nem aludtam délután állítólag.

Most lassan 30 vagyok és köszi, jól vagyok, nincs bajom, hogy kicsiként nem aludtam délután. :)

Tényleg vannak ilyen gyerekek.

2012. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen gyerekek. Az én egyikem sem aludt 2,5 illetve 3,5 éves kora között. Utána visszaszokott, még egy évig aludt. Én azt csináltam, mikor láttam egy idő után hogy nem fog menni, mesét néztünk, feküdtünk- beszélgettünk, megmasszíroztuk egymást. stb. Szóval volt csendes pihenő :)
2012. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért meglepő.mert eddig nagy alvó volt.Min 2órát,max.3at is aludt.De mindegy ,most már belefáradtam a küzdelembe..
2012. dec. 10. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam sem aludt viszont 9-10 kor kelt max.8-kor már

aludt..aztán amikor ovis lett,ott aludt semmi gond nem volt,hétvégén itthon viszont már nem..

2012. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló: dettó :) Még a kor is stimmel :DD

Kérdező: Se én, se a lányom két éves kora után nem volt hajlandó aludni délután, viszont az oviban mégis alszik, most 4 évesen!

Én nem erőltettem nála sem, kb 2 hét után feladtam, így mindenki boldog.

8-fél9 körül elalszik és ennyi,eleget pihen így is.

2012. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 21 hónapos, itthon kb 3 hete nem alszik. A bölcsiben nincs gond, ott alszik ebéd után, de itthon nem. Én nem idegeskedek ezen. Csendes pihenőt tartunk mindig, minimum fél óra. Addig nézhet mesét, a lényeg, hogy csendben feküdjön. Na jó, csendben lenni nem nagyon tud. :)
2012. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj ha kibírja így az esti alvásig. Az enyém 3,5 éves, esténként alig lehet lerakni aludni, így megpróbáltam, hogy ebéd után nem fektetem le, de iszonyat kezelhetetlenné, hisztissé vált estére, uh. neki muszáj aludnia.
2012. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!