Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy anya szinte minden alkalommal, amikor a gyerekei veszekednek mind a kettönek lekever egy pofont - és a veszekedés oka nem is érdekli?

Figyelt kérdés
Ugyanigy pofon jár a visszaszólásért/szájalásért. Hol kaphat az ember segitséget? A gyerekek az átlagosnal nem szemtelenebbek, es nem beszélnek csunyán. (Alsó tagozatos általanos iskolások.)

#erőszak #pofon #Anyai agresszivitás #Agresszivitás a családban
2012. dec. 10. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
nem nomális dolog és nem megoldás !!! én csak egyzser kevernék le egy pofont az ilyen anyának és meglátjuk ö mit fog szolni hozzá. nem fölésnyeskedni kell és lealázni a ygereket ez nem nevelés igy!!!!
2012. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Pofonvágni egy gyereket nem normális dolog. Ezzel megalázza a saját gyermekeit. Én biztosan megbeszélném anyukával, hogy ha még 1x meglátom a pofozkodást, megyek és feljelentem. Akkor pedig mentegetőzhet, míg a nyakára járnak.
2012. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem normális.


Én azt mondom nekik, hogy halkan is megbeszélhetik, és próbálják megoldani a gondjaikat. Ha nem sikerül, valamelyik úgyis jön, hív, de nem pofozom le őket...

2012. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a pofon nem normális. de az hogy a közös rosszalkodásért egyforma büntetést kapnak, az szerintem igen. csak épp nem testi fenyítéssel kellene ezt megoldani.
2012. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
milyen segítségről beszélsz??? Az, hogy pofont ad a gyerekének, tök magánügy! Neked sincs hozzá semmi közöd! Milyen jogon ítéled el?? Nem szép dolog, lehet jobb módot is találni a fegyelmezéshez, de azért nem égbe kiáltó bűn! A veszekedésre pedig valóban a legjobb mód az egyenlő büntetés, és nem kell, hogy érdekeljen az oka! Meg kell tanulni, h alapvetően a veszekedés ténye a hiba, amit orvosolni kell! Régen teljesen bevett szokás volt a pofon, nem is kerekített neki nagy feneket senki, és valahogy, ha mwegnézek, olvasok régi könyveket, újságokat, mondjuk világháború korabelieket, sokkal normálisabb, intelligensebb, morálisan helyesebben gondolkodó emberek voltak akkor mint most! Manapság, a gyerek szent és sérthetetlen amíg kicsi, full kényeztetés, nevelés 0, ha meg megnőnek, leszarják őket, szólni se mernek, h esetleg nem kéne 14évesen vagy korábban diszkózni.... Félre ne értsen senki, nem helyes a pofon, legalábbis rendszeresen nem, de néha el tudom képzelni, h szükséges lehet, és attól még a szülő nem számít kegyetlen állatnak! Persze lehet, h ez a nő tényleg toplák, de amit leírtál, abból ez nem derült ki 100%ban.
2012. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ötödik valasz irojanak: elnezest kerek, de tevedesböl a valaszodat ``nem hasznos``-nak minösitettem. A valaszod nem egyezik a velemenyemmel, de emiatt nem kellett volna a ``nem hasznos`` minösitest adnom. Hasznos, mert egy meröben ellentetes velemenyt tartalmaz, mint a többi valasziro. Azt irod: ``olvasok régi könyveket, újságokat, mondjuk világháború korabelieket, sokkal normálisabb, intelligensebb, morálisan helyesebben gondolkodó emberek voltak akkor mint most!`` Mely regenyekre gondolsz itt? Öszinten erdekelne. Egyebkent a kerdesemben szereplö anya epilepszias.
2012. dec. 11. 13:46
 7/7 anonim válasza:
Be is pirosodik a pofon nyoma?
2012. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!