Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kijön a gyerekorvos házhoz?

Kijön a gyerekorvos házhoz?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék rá,van-e ahol kijön,mert nálunk nincs ilyen opció.Na mármost 2 bölcsis kisfiam van,kéthetente betegek és mivel a férjem autóval jár dolgozni,nagyon nehéz bejutnom.A várostól,kb 10 percre lakunk(autóval).Elgondolkodtam,vajon kötelességük kijönni,vagy ez doki-függő?Nálatok van ilyen lehetőség?

2012. dec. 11. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, kijön.
2012. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze. Nálunk ki jön. 3000-ért. Én ezért nem hívtam soha ki, inkább gyaloglunk.

Szombathely.

2012. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kijön de nem ingyen. Olcsobb ha taxival mentek ha csak 10 perc az út.
2012. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi a várostól negyed órára lakunk autóval, 25 perces autóút a gyerekorvos. nem jön ki hozzánk.

amíg a rendelő mögött 2 utcával laktunk, teljesen ingyen kijött, oltásra, tanácsadásra, bármire :)

2012. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kijön ingyen. Eddig 3 év alatt 2x hívtam ki. 2 lázas gyerekkel nem ülök másfél órát a rendelőben. Mondjuk adtam 2 ezret, és szó nélkül elfogadta, de magtól nem kér. Budapest.
2012. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sosem volt még olyan, hogy azt mondta volna, nem jön ki. Mondjuk tudom, kitűnő gyerekorvosunk van. Bp. XVI. kerület. 4,5 éves kislány anyukája.
2012. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 hetente még pénzért sem fog kijönni.
2012. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Budapesten lakunk a 19. kerületben, ha hívom, kijön a doktornő, ha nincs túl sok beteg, vagy nincs nagyon betáblázva. Eddig egyszer sem mondott nemet, pedig csak az első alkalommal adtam neki pénzt, 3000 Ft-t. Utána még talán kétszer hívtam ki. Ő amúgy lelkiismeretes, mindig kimegy, ha hívják, ritkán mond nemet.
2012. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!