Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg a kisfiam. A gyerekorvos...

Beteg a kisfiam. A gyerekorvos kijön házhoz? Mert nagyon magas láza van, hasmenése, fullad, folyik az orra.

Figyelt kérdés
Mikor először kijött, 2000Ft.-ot kért. Holnap megint kijön. Akkor megint kér pénzt? Tehát ahányszor kijön, annyiszor pénz? Nem sajnálom, sőt! Megéri hogy a beteg gyerekemet nem kell hurcibálnom a fél városon, kocsink nincs, így "szívesen" adom neki, mert nagyon lelkiismeretes. A kérdés azért érdekel, mert nem akarok "leégni" előtte, hogy esetleg nem adok, vagy ciki rákérdezni?
2012. nov. 19. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ahányszor kijön, annyiszor 2000ft. Mint a szerelőknél.
2012. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ahányszor kijön, annyiszor kell fizetni!

Neki sem ingyen van a kiszállás hozzád, benzin. Na meg ez olyan, mintha egy magán rendelésért fizetnél, hisz nem a rendelőbe mész hozzá.

2012. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekmhaziorvosa, ha rendelést időben hívod es jelented be neki, hogy a gyerek nincs szállítható állapotban, nem kérhet hivatalosan pénzt.
2012. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetre kérdezz rá. A miénk nem mindig tette el. Volt olyan, amikor a szomszéd kisfiú is beteg lett és akkor már beugrott, megnézni mi a helyzet. Vagy ha huzamosabb ideig volt beteg a kislányom és "kísérletezgetett", akkor nem mindig tette el.
2012. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért készülj úgy,hogy lehet,hogy adni kell,de szerintem ne add addig amíg nem kérdeztél rá.

Mert lehet nem is kérne,de mivel te adod magadtól,így elveszi,de az is elképzelhető,hogy nem tartozol most semmivel.

A mi orvosunk mindig elvette,de én mindig rákérdeztem.

2012. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben, és köszönöm a válaszokat!!
2012. nov. 19. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán meg kell kérdezni ,mivel tartozom doktor Úr / Nő ? És majd válaszol.
2012. nov. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A mi gyerekorvosunk azt mondta, ha indokoltan hívom (magas a láza, folymatosan hány vagy ilyesmi), akkor neki kötelessége kijönni, tehát nem fogad el pénzt.

Ha azért hívom ki mert esik az eső, és macerás bemenni a rendelőbe két gyerekkel, de nem vészesen beteg, akkor kér érte pénzt.

Ez szerintem így is korrekt!

2012. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!