Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Influenza ellen, aki oltatta...

Influenza ellen, aki oltatta pici babáját,3 év alatti gyermekét! Milyen oltást kapott a gyermek? Hányat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:

3 év alatt van influenza elleni oltás Magyarországon?

Èn németországban élek, de itt csak 3 év feletti gyereket oltanak ellene alatta nem is lehet kérni.

2012. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyátalán nemm oltatnám be vele a gyerekemet nagy hülyeség az influenza oltás
2012. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem azt kérdeztem, hogy oltatsz-e vagy sem, illetve hogy mi a véleményed róla!


Igen, oltanak 6-35 hónap közötti gyermekeket is.

Az én kislányom a Vaxigrip Junior injekciót kapta.

2012. dec. 12. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Ó bocsánat,gondoltam szólok,hogy jobban jársz ha nem oltatod be,de a te dolgod,azért nem kell megsértődni.
2012. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én inkább az orvosaink véleményében bízom, és ha Ők ajánlották a gyermekemnek akkor rájuk hallgatok. Ők ismerik a mi körülményeinket, és hidd el, oka van annak, hogy beoltattuk.
2012. dec. 12. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:

elsö vagyok


akkor minek tetted ide fel a kerdest miert nem az orvosodat kerdezed.


nekem apósom gyerekorvos (habar nem magyarorszagon)de itt influenza ellen nem oltanak ilyen piciket es nagyobbakat is csak ha valami sulyos mas betegsege van és nem kaphat el betegseget de közösegbe kell jarnia.

2012. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért itt tettem fel a kérdést, mert reméltem nem csak kötekedőkkel hoz össze a sors, és mert érdekel, hogy más picinek melyik oltóanyagot írták fel.
2012. dec. 12. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Vaxigrip szintén, 2 oltás. 1 éves.

(Kérdező, ne is törődj azzal, aki nem a kérdésre válaszol. Bár amúgy engem is baromira idegesít :D )

2012. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A kislányomnak ingyen jár az oltás, és ezt kapta. Érdekelt, hogy ha felírják receptre akkor mit, melyiket kapják a kicsik. De ezek szerint ugyanaz a vakcina.

2012. dec. 13. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!