Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki tavaly oltatta a gyermekét...

Aki tavaly oltatta a gyermekét influenza ellen, tényleg nem volt beteg azon a télen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam akkor 1 éves volt és nem volt beteg. Most nem oltattuk, mert babát várok és nem merek kimozdulni vele még az orvoshoz se, nehogy elkapjon valamit.
2011. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
MInd a 4 unokámat beoltatta az anyukája,és mind a 4-en megkapták az influenzát.
2011. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 és fél éves volt megkapta az oltást, és de, ennek ellenére volt beteg. Hogy most az influenza volt e vagy nem...nem tudni. Nem úsztuk meg betegség nélkül.
2011. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, pont erre voltam kíváncsi. Hogy van-e értelme kockáztatni az ismeretlen oltó anyaggal, ami szerintem még ráadásul le is gyengíti az immunrendszert és még ennek ellenére meg lehet betegedni? Persze itt fontos tényező, hogy valaki beteges típus-e, vagy sem.

Várom még a válaszokat, hátha segít másoknak is a döntésben! Köszönöm!!!

2011. jan. 23. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Az akkor 2,5 éves fiam, férjem és én is oltattunk, plusz volt egy ujjszülöttünk akkor. Nem lettünk betegek.Hogy ez az oltásnak köszönhető vagy sem nem tudom. De nagyon sokat jártunk tömegbe, így nyugodtabb voltam.
2011. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egész család oltatta magát, nem voltunk betegek. Idén nem oltattunk, még gondolkodom...
2011. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Oltattunk és nem lettünk betegek.
2011. jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én beoltattam, nem voltunk betegek.

Bár januártól gyerekorvosi asszisztensként dolgoztam, egy influenzás sem volt. Az enyémek talán egyszer vagy kétszer voltak lázasak, de nem volt komoly

2011. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Oltattam tavaly is és idén is. Nem lett beteg senki sem nálunk. Azt senki sem garantálja, hogy nem kapja el az adott betegséget, aki beteg. De ha elkapja akkor is sokkal gyengébb lefolyású lesz a betegség. Az ismeretlen oltóanyagról meg csak annyit, hogy az oltás maga ugyanaz, mint a szezonális influenza elleni, csak a vírustörzset cserélték ki benne a H1N1-re. Szóval nem olyan ismeretlen az. Nekem sajnos a tavalyi szezonban meghalt egy kedves ismerősöm a H1N1 szövődményeitől, maga után hagyva a 3 éves kislányát illetve az újszülött babáját, aki még csak nem is láthatott. Nem gondolom, hogy bárkinek is megérné kockáztatni.
2011. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!