Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiammal eddig nem volt...

Kisfiammal eddig nem volt probléma, de most, ha megyek érte délután az oviba, odateszi a kezét az arca elé, amikor meglát, és nem is örül nekem. Nem akar hazajönni az oviból. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a gond,hogy neked nem örül,hanem tudja,ha te mész akkor neki haza kell mennie.Az én kisfiam a napköziből nem szeret hazajönni,mindig hisztizik.
2012. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért van, mert dühös, csalódott, hogy ott hagytad reggel és így akarja a tudtodra adni. Nem ígérted meg neki, hogy délben érte mész?
2012. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeret az oviban lenni a pajtásai között. Ezt sok kisgyerek csinálja. Nem azért, mert dühös rád.

Nem kell vele foglalkozni.

2012. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert jól érzi magát a kis barátai között és a benti játékokkal. Nyilván imád téged is, és imád otthon veled játszani, de ott többen vannak, egész másféle játékhelyzetek vannak. Ne vedd magadra :) Örül ő neked, csak maradna még. Esetleg picit később menj érte, ha megoldható.
2012. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Benne van a játékban, és nem akarja abbahagyni.
2012. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is így van ahogy a többiek írták, ne aggódj miatta. Ma, mikor mentem a lányomért, ő is azzal fogadott, hogy ez nem igaz, anya, hogy neked már megint ilyen hamar kellett jönni!!! Mivel barkácsdélután volt, 3-tól lehetett menni, én voltam kb a 6. anyuka. :)Bár én nem csodálkozom ezen, én ugyanilyen voltam. Anyum tanár, és anno örült neki, hogy nyári szünetben majd milyen jó lesz együtt, mert nem visz oviba. Viszont én nem voltam hajlandó otthon maradni, úgyhogy hordott szorgalmasan minden nap. Ja és állítólag minden délután balhéztam, hogy nem akarok hazamenni. Imádom az anyukámat és azóta is nagyon szoros a kapcsolatunk! :))
2012. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván. .. de azért feltétlen beszélgess az óvónőkkel, mi történik vele egész nap!! A jolevett, jolaludt, nem volt semmi gond sablon szöveg nem kielégítő valasz!! Sajnos az a tapasztalat, h a gondozók sem mindig az igazat mondják. .. illetve az otthoni viselkedése és abban történő változás is beszédes lehet. Egy kisgyermek problémáit NEM LEHET ELBAGATELIZALNI!!!
2016. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!