Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kaposváron melyik óvodát...

Kaposváron melyik óvodát ajánljátok leginkább, és miért?

Figyelt kérdés
Szívesen fogadok bármelyik kaposvári oviról véleményt, akár negatívat is, hisz az is nagy segítség. Vélemények, tapasztalatok, csoportlétszám, foglalkozások, óvónénik...

2012. dec. 13. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Bármilyen apró infó megteszi. Sajnos senkit nem ismerek, aki tanácsot tudna ebben a témában adni.
2012. dec. 13. 14:58
 2/5 anonim válasza:

[link] pár ovinak van weboldala is.

Ez attól is függ, hogy a város melyik részén laktok?

2012. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Javaslom menj el a nyíltnapokra és nézd meg az óvónéniket.

Minden gyereknek más az igénye.

2012. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi sem ismertünk senkit, mert augusztusban jöttünk Kaposvárra és szeptemberben kezdtük az ovit. A szántó utcai oviba járunk, cinke csoportba, vegyes csoport. Az én lányom a legkisebb, mindenki imádja és Ő is nagyon szeret oda járni. Az óvónénik aranyosak nagyon.

Szerintem ne hallgass senkire, előtte ahol laktunk 3 ovi közül lehetett volna választani, mindegyikről hallottam jót és rosszat is és a végén meg már csak azon kattogtam hogy akkor most hova is vigyem.

Ez így volt a legjobb, itt senkit nem ismertünk, ide tartoztunk, ide is mentünk.

Ha nem jön be még akkor is lehet váltani. Ami az egyiknek jó az a másiknak nem biztos.

2013. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, én nem vagyok odavalósi, de nem praktikusabb a legközelebbi?:)
2013. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!