Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Légyszi ajánljatok játék...

Légyszi ajánljatok játék konyhát? Már sokat megnéztem, de még nem tudtam dönteni, szerintetek fontos, hogy hangot adjon, fel lehessen tölteni vízzel stb?

Figyelt kérdés
20000 Ft körül gondoljuk.

2012. nov. 12. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Lányo már jó párral játszott, most kapott egyet amit elraktunk karácsonyra.


DE vizet soha de soha nem raknék bele, mert tuti a nappalink úszna töle.

hangot te döntsd el, szerintem egyáltalán nem fontos a gyermeknek, lányomnak tuti nem lenne fontos.


Lányomnak egy fontos dolog van a konyhákon hogy ki-be lehessen pakolni.

2012. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

MI most vettünk az auchanba, a kisfiamnak karácsonyra!


[link]


10.000 ft volt ott amúgy. Azt nem tudom h vizet lehet e bele tölteni,de mi tuti nem fogunk. A nagyobbik kisfiam így is szeret pacsálni.....

2012. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak Smoby Tefal konyhája van. Hangot ad (rotyogó, sercegő hangot ad a főzőlap, a sütőben meg mintha hús sülne, olyan hangot ad). Kislányom most lesz 2 éves, és nagyon élvezi a főzőcskézést. Neki nagyon tetszik, hogy különböző élethű hangokat hallat a konyhája, előszeretettel kapcsolgatja. Vizet viszont nem tennék bele, abból semmi jó nem sülne ki.

Ja és 7000 Ft-ért vettem a vaterán, teljesen hibátlan. Érdemes ott körülnézni!

2012. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A mienk is Smoby tefal.
2012. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én akcióban vettem ezt a Mulungu játékboltban online, 19e Ft-ba került, tavaly karácsonyra kapta a kislányom, akkor volt 16 hónapos.


[link]


Nekem az volt fontos, hogy fából legyen, az nem, hogy hangot is adjon. 1 éve töretlen siker, és ha vendégségbe jön hozzánk más kisgyerek, a konyhával mindig játszanak. :-)

A mosogatója olyan, mintha vízzel lenne töltve.

2012. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon hasznos tanácsok.

Az amazonon nem drága rendelni?

2012. nov. 12. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem az amazonon rendeltem, hanem a mulungunál, egy győri játékbolt, van online boltjuk is.
2012. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Smoby van. Nem zenél, nem lehet vizet tölteni.... A gyerek így is nagyon élvezi, szeret vele játszani.
2012. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!