Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen téli bakancsot vagy...

Milyen téli bakancsot vagy hótaposót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Tavaly is és most is olyan cipőt sikerült venni a fiamnak,hogy átázik.:(

3 napja vettük a cipőt neki,és ma teljesen átázott, és még csak hó közelébe se volt nagyon.Nem értem miért?

Milyen cipőt vegyek ami egyáltalán nem fog átázni?


2012. dec. 13. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, mert a tavalyi csizmájáról idén:-))) kiderült, hogy átázik. A Decatlonos hótaposóval meg az a bajunk, hogy ami méretben jó lenne, abba nem megy bele a lába a rüsztje miatt, a nagyobb szám pedig akkora, hogy kiesik belőle a lába, mivel ott kettesével mennek a számozások:-((( Tizen-huszonezreket meg nem tudunk rá költeni, sajnos.

Bocs az off-ért

2012. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyat, ami Gore tex-es, vagy Water Tex-es, vagy valami hasonló felirat van rajtuk, mert ez jelenti a vízállóságot.

Persze a kínai Tex-re nincs garancia, én olyat nem vennék.

Kislányomnak tavaly és most is Siesta Gore Tex bundás bakancsa van, és mindkét évben Superfit Gore Tex hótaposója.

Eddig 3-at használtunk, az idei hótaposót még nem, de egyik sem ázott át.

2012. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak ilyen van még nem ázott át!! pedig a nagy hóban mászkál...

[link]

2012. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg befújni impregnáló sprayvel,hátha úgy nem ázik át.Fiamnak elephanten bakancsa van,nem ázik át,de ettől függetlenül befújtam.elég sokat belemegy a hóba,de semmi gond
2012. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly és idén is ezt az olang márkát választottam. Nem csalódtam.

[link]

2012. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak bélelt, Salus bakancsa van száraz időre, Bobbi Shoes hótaposója, havas, nyirkos, latyakos, nedves időre
2012. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem volt hó közelébe, hogy ázott át? nem lehet hogy nagyon izzadt a lába, mert olyan izzadós a bakancs és vizes lett a zoknija? Én már jártam úgy.
2012. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amire az van írva hogy vízhatlan ilyenek,gora-texes csizmák .
2012. dec. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak Elefanten bakancsa es Superfit hótaposója van,egyik sem ázott be.
2012. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!