Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen orvoshoz kell vinni a...

Milyen orvoshoz kell vinni a kisfiam ha bélrendszeri problémája van?

Figyelt kérdés

már 1.5 éve folyik az nálunk hogy bekakil nem a wc-be..

Kb..fél éve kezdte el azt hogy már vissza is tartja.

bele vörösödik állandóan fel van puffadva a hasa,rossz látni..Elmentem a gyerekorvoshoz aki azt mondta ne aggódjak nem lehet semmi baja..én ezt nem fogadom el mert látom ahogy szenved állandóan fáj a hasa és nagyon látványosan fel van puffadva..a gyerekorvos egy székletlazítót ajánlott de semmire nem való..

Kihez forduljak hogy kivizsgálják nincs e baja,vagy hogy megoldást találjanaka problémára? februárban lesz 4 éves..



2012. dec. 13. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem szervi baja van. Esetleg benézhetsz a nevelési tanácsadóba.
2012. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elvileg gasztoenterológushoz kell menned.
2012. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet, 1,5éve küzdünk vele(3éves a fiam). Vittem dokihoz is, sebészetre is küldtek. Visszatartja és akár napokig nem kakil. Most ott tartunk, hogy heti2x kakál, és rákészül, szenved, de már érti, hogy muszáj. Nálunk ami segít az a Laveoluc szirup, és a torna. Bár legutóbb annyira bedugult szegény, hogy nemtudta kinyomni(bocsánat a témáért), úgy kellet rásegítenem, szóval megint elgondolkodtam valami orvoson, mert ez nem állapot.

A fiam eszik mindent és rendszeresen is eszik mégis gond van, a sebészeten azt mondták, hogy valószínűleg minden tápanyagot felhasznál és ezért van a gond. A gasztroenterológia vizsgálton gondolkodtam(ott még nem voltunk), hátha mondanak valami használhatót.

2012. dec. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne adjatok nekik cukrot tartalmazó ételt, gabonaféléket, hüvelyeseket. Próbáljátok ki a paleolit táplálkozást.
2013. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!