Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesetek miket álmodik?

3 évesetek miket álmodik?

Figyelt kérdés

Fiam hét végén lesz 3 éves. Kb. 2-3 hónapja kezdődött, hogy egyre később enged ki a szobából az esti lefekvésnél, elpakoltatta velem a plüss állatait, mert "zavarják őt".

Éjjelente fel-felébred, kiabál hogy söpörjem le róla a békákat, meg a kakasok, tyúkok bántják őt, vagy a kutya hangosan ugat stb.


Nincs háziállatunk, kevés ilyen témájú mesét hall/lát.


Erős, jól fejlett, kiegyensúlyozott, szépen beszélő, stabilan szobatiszta gyerkőc, több, mint egy éve bölcsis, semmilyen változás nem történt az életében mostanság.


Ez vajon még normális élettani dolog, vagy több annál?

Nagyon köszönöm előre is!


2012. dec. 14. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2,5 éves.Ő is álmodik mindenfélét.Igaz közöttünk alszik,de ő is olyat kiabál,hogy hagyjál békén,nem játszok,..vagy teát kérek,....tehát érdekes dolgokról, és mostanában van,hogy 2-3 alkalommal így kel fel.
2012. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bölcsiben hallhat állatos meséket, onnan is fakadhat valamilyen szorongást keltő élmény. Az én lányom is álmodik időnként rosszakat, múltkor azt álmodta, hogy megtámadta egy kutya. Nagyon kiborult tőle, sokat felemlegette. Azért fura, mert sosem volt rossz élménye, és két -nagyon békés-kutyánk van, igaz nem rajong értük. Vannak akik azt mondanák, ilyen fiatalkorban akár előző életbeli rossz emlék is feljöhet álmukban, (ha hiszel az ilyesmiben. )
2012. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én 3 éves fiacskám vagy veszekszik valakivel: "csúúnya, te vagy csúúnya" "nem nem nem", vagy énekel valamit halandzsa nyelven. Ő többször fel is ébred.

Szerintem ezért ne aggódj :)

2012. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!