Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig ivott tápot a...

Hány éves korig ivott tápot a gyereketek és utána mit ivott?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

14 hós koráig ivott AR tápszert, utána Junior tejitalt (ugye ez is tápszer), de ezt nem szerette, kínlódtunk vele, hogy nem akarja meginni. Ezért reggel már tejet kapott, nem volt baja tőle. Mikor elfogyott végre a tejital 16 hónapos volt, innentől iszik reggel-este tejet.

21 hós kislány

2012. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1 éves koráig tápszert, utána tejitalt ivott. Ezért biztos jól le leszek pontozva, de reggel még mindig tejitalt iszik a majdnem 2,5 éves kislányom és amíg megissza, ez marad. Nestlé 2+-t issza.
2012. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

1.gyerekem 22 hós koráig tápszer (2-es natúr), utána tej/kakaó.

2.gyerekem 26 hós, még mindig tápszert kap (1-es banános), nem szereti a tejet, de nem is bánom.

2012. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én rendes tehéntejet veszek őstermelőtől, akkor ihatja már ezt reggel, este 23 hósan, vagy hígítsam, vagy még ne? Bolti vacak tejnek nevezett valamit mi nem veszünk.
2012. dec. 15. 14:01
 5/14 anonim ***** válasza:

1 éves koráig HA tápszert

aztán sztrájk

2012. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

elküldtem véletlenül:-)

Szóval sztrájk után Junior tejitalt iszik ez van most.

A tejet kiköpi

2012. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Mi úgy kóstoltattuk, szoktattuk a tejhez, hogy mindig a miénkből kért és ivott pár kortyot. Így derült ki, hogy a tejet szívesen issza, a tejitalt nem szereti.

Ha ti isztok tejet, akkor adj neki pár kortyot, inkább reggel, délelőtt. Ha ízlik neki akkor többet is adhatsz szerintem. Biztos fel van forralva, hisz írod, hogy mindig ilyet vesztek. Ihatja nyugodtan 23 hósan, hisz a házi tej feltétele csak a forralás :) Én először a reggeli tejet váltanám ki, majd utána az estit.

2012. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1 éves kora után sima tejet iszik. Mást nem is próbáltam. Ezt szereti.
2012. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1 éves koráig Beba Jóéjt tápszert ivott,azóta tejet,kakaót iszik(2 hónapos)
2012. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19 hónapos tápszert kap. 15 hósan elkezdtem tejet adni neki de megy tőle a hasa. Ha a tiednek nincs gondja a tejtől nyugodtan ihatja.
2012. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!