Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Na, akkor hogy is születik a...

Na, akkor hogy is születik a baba?

Figyelt kérdés
Én még előtte állok, az én babóm még kicsi, de kíváncsi lennék milyen vicces, ciki, kínos kérdéseket tett fel a gyerek, és hogy mit mondtatok rá, hogy magyaráztátok el.
2009. aug. 22. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A születéssel kapcsolatban még nem hallottam.De az Ismerősöm kisfia egyik reggel(4éves)azzal szaladt az apukájához, hogy néze már mi történt az éjjel,csont nőtt a kukijába...(merevedése volt először)és hát apuka meg próbálta nyugtatni,hogy ez a fiúknál reggelente előfordul..erre a kis srác mindenkivel közölte az aznapi "csodát"..:-)))
2009. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A férjem öccse 9 éves, még a gólya mese volt az általa ismert verzió, amikor a családdal közöltük a jó hírt. Ahogy meghallotta, hogy decemberre érkezik a kisbaba egyből gondolkodni kezdett, majd pár nap múlva megkérdezte, hogy ha Afrikába mennek a gólyák akkor, postán fog érkezni a baba? Én abban hiszek, hogy nem részletesen, de ismertetni kell a valóságot, nem szabad mellé beszélni, mert később oda a bizalom. Ezért elmeséltük neki, hogyha valakik nagyon szeretik egymást és szeretnének babát, akkor az a pocakban fejlődik ki,ezt nem akarta befogadni teljesen, de miután képeket is mutattunk neki már megértette.
2009. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én nagyobbik kisfiam úgy közel 4évesen kérdezte meg, hogy hol volt ő amikor nem született meg. Mondtam neki hogy itt az anya pocijában és mutatva érzékeltettem hogy milyen hatalmas volt a pocakom. Elgondolkodott, és megkérdezte:"És hol van anya pocijából a kijárat?" Előszőr ledöbbentem aztán azt válaszoltam, hogy amíg nagyobb nem lesz, addig az anya köldökén.:) Kb 3 évesen reggeli merevedéssel és zokogva ébredt és csak azt hajtogatta: "Anya, anya, elromlott a fütyim!!" Elmondtam neki, hogy ez természetes,és nem sokára elmúlik. Azóta nagyobb lett, és két éve megszületett az öccse, és felmerült megint a kérdés, hogy hol is jön ki a baba. Szépen elmondtam, hogy az anya nunusán, majdnem ott, ahol pisilek.Nem kérdezett többet, de amikor jött hozzánk a UPC-s ügynök, ezt a fontos információt el kellett mondania neki és a kis kezével még a lába közé is mutatott.Ciki volt. Utána megbeszéltük hogy anya nunusáról soha senkinek nem beszélünk!! Most ért igazán a döbbenet. 7 évesek vagyunk, és a fiam elém állt, hogy tudja mi az a szex, de nem mondja el.Kérdeztem hogy honnan tudja, mondta hogy az egyik barátjától a játszóról. Mondtam, hogy szeretném én is tudni, mit mondott neki a kisfiú, mert lehet hogy butaságot mondott, és akkor ki tudom javítani. Erre ő: " A lányoknak nunijuk van a fiúknak fütyijük, és a fütyit kell bedugni a lányok nunijába. Jól mondta az Adrián ,anya?" Hirtelen levegőt sem kaptam. Mondtam nagyjából igen, de ha van kérdése válaszolok. És a kérdések záporoztak:" Kivel csinálhatja? Mi az apjával szoktuk e csinálni?Mikor? Nézheti -e?stb. Elmagyaráztam, hogy ezt csak felnöttek csinálhatják, és csak kettesben, és csak akkor ha nagyon szeretik egymást, stb. De megdöbbentő, hogy a játszótéren a 7 évesek között ez a beszédtéma!!!És persze a Jézuskában ,meg a télapóban még mindig hisz!

2009. aug. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!