Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 év körüli kisgyermeked nézi...

4 év körüli kisgyermeked nézi az X Faktor? Drukkol esetleg valakinek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezek ilyen furcsát, mert az enyém pont 4, de őt nem érdekli egyáltalán.. Néha odanéz, ennyi, közben játszik. Az after X-ben figyeltem fel egy sms-re, amiben azt írja egy anyuka, hogy a 4,5 éves lánya most hagyta abba a sírást Adél kiesése miatt... Én nem gondolom, hogy az enyém fél év múlva ekkorát fog változni, hogy drukkolni fog valakinek... Vagy van aki már ilyen korán tudja, hogy X Faktor, meg hogy ez egy verseny, és van aki kiesik?
2012. dec. 15. 22:58
 1/7 A kérdező kommentje:
X Faktort - kimaradt a "t".
2012. dec. 15. 22:58
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem néztek a gyerekeim felnőtt műsort. Ha még nem aludtak, akkor mi sem néztünk ilyeneket. Nem ekkora gyereknek való az X-faktor és a társai. A gyerekek játék közben is nagyon odafigyelnek mindenre. Akkor is, ha úgy látszik, hogy nem érdekli őket.
2012. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
7kor már ágyban vannak,de egyébként sem néznek tv-t. rossz a napirendetek ha fél8-as műsornál ott téblábol még a gyerek
2012. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém öt éves, amúgy egy nagy zenerajongó, mindenféle zenét szeret, de kb ennyi, arról halvány fogalma nincs, hogy ennek a műsornak mi a lényege (mondjuk mi se nézzük rendszeresen). Szerintem ahol a négy és fél éves kislány sír egy versenyző kiesésén, ott az anyuci spannolja fel ennyire a gyereket, mert nyilván ő az, aki drukkol valakinek, és a gyereket is felpörgeti. Ezt én is meg tudnám csinálni, ha akarnám, simán bele tudnám dumálni a gyerekbe, hogy mekkora királyság, ha xy továbbjut, és milyen szörnyű, ha kiesik.
2012. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem dehogy igaz 12-es karika nincs se semmilyen de ő már negyed nyolckor fekszik le és fél nyolckor már az igazak álmát alussza.
2012. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, és én is úgy vagyok ezzel, mint az előttem lévő válaszolók. :)
2012. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oh, köszi a válaszokat, megnyugodtam. :) Az enyém 4 éves, 8-kor szoktunk fürdeni, fél 9-kor fekszik, úgyhogy addig egy órán át a háttérben ment az X-Faktor (az apja nézte). Nagyon csoldálkoztam, h egy 4,5 éves gyerek megsirat egy kiesőt... Köszi szépen hogy válaszoltatok.
2012. dec. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!