Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hurutos köhögésre mit adtok...

Hurutos köhögésre mit adtok és meddig 3,5 éves gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Kislányom kb 3 hete lábalt ki hörghurutból, a héten megint csúnyán köhögni kezdett, és lázas is volt, visszavittem orvoshoz, szerinte a tüdeje tiszta, adjak erigont, hétfő óta adom neki 2X1 kiskanállal, ahogy az orvos mondta, de arról már nem beszélt, meddig adhatom neki, ugyanis még mindig köhög. Tapasztalatokat szeretnék.
2012. dec. 16. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A hurut oldódik szereket 2-3 hétig szoktak szedni, egészen addig, amíg fel nem oldódik az összes valadek,
2012. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fiamnak kiskorában gyakran volt hörghurutja, egy ismerős tanácsolta a kakukkfűteát, 3 éves kortól itta, akár literszámra is, ha megfázott, beteg lett, rögtön adtam. Hurutoldó, köptető, antibakteriális hatású, hosszú távon fejti ki hatását. Persze az orvost és a gyógyszereket nem helyettesíti, csak kiegészíti, de gyakran megelőztem vele egy-egy kezdődő hörghurutot, hogy már az első jelekre adtam neki.

Jó gyógyulást!

2012. dec. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!