Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek 3 éves gyerkőcnek...

Vennétek 3 éves gyerkőcnek Littlest Pet Shop-os játékot?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti az állatokat, és szeret szerepjátékozni,de nem tudom, hogy ezek a játékok mekkora gyermekeknek valók?
2012. nov. 14. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég picik, nem tudom mennyire tudna megfogni őket.
2012. nov. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem gyerekfüggő a kérdés...

Ha kis elevenség akit nehezen lehet lekötni,ne vegyél neki mert elég aprók és van rá esély, hogy hamar elvesztené a türelmét vele. Viszont ha szeret leülni játszani, szóval az a nyugodtabb típus akkor szerintem nincs akadálya :)

2012. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a lányomból indulok ki, akkor igen. 20 hónapos múlt, de már hónapok óta nagyon szereti a Nefelejcs Fifi házikóját. Abban is van locsolókanna, süti, tehát kisebb dolgok, és játsziik vele.

De pl unokahugomnak konkrétan Little Pet Shopot vettem az 5. születésnapjára, és egyszer játszott vele összesen. Szóval tényleg gyerek függő a dolog.

2012. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!