Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Véletlenül a 2 éves kortól...

Véletlenül a 2 éves kortól adható Milumil tejital vettem 21 hónaposomnak, de azért adhatom neki, ugye?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én odaadnám neki.
2012. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Én is oda adnám hisz valaki már 1 éves kortól tehént tejet ad az annál biztonságosabb amit vettél :)
2012. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Na ne már,most komolyan kérdezed,vagy unatkozol? Van egy lassan 2 éves gyereked,eleve nem értem miért tápszerrel tömöd,de a te dolgod,és megkérdezed nem lesz-e baja ha oda adod neki amire rá van írva,hogy 2 éves kortól.Anyám borogass...
2012. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Timike ne osztogasd az észt, a tápszer semmivel sem biztonságosabb a tejnél,csupán jó üzlet,hogy ijesztgetik az embereket azzal,hogy a tej rossz.
2012. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy a tej rossz. Csak van aki 1 éves kortól szoktatja rá a gyerekét van aki 3. De úgy látszik ő 3 akkor meg.
2012. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nalam most volt kint a vedono, 19 hos a kislanyom es azt mondta remeli meg nem Csereltem le tejre a junior italt. Azt mondta abban minden vitamin megvan, a tej meg ki tudja milyen manapsag....
2012. dec. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan tömjétek tápszerrel a ti dolgotok,a védőnőnek az a jó ha a tápszert eszik a gyerek,mint hogy normális tejet igyon
2012. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom 16 hónapos, kapott már bolti 2,8 és 3,6%-os tejeket, de olyan hasmenést csinált nála, hogy többet nem adtam neki. Egy nap elmentünk dédihez, épp akkor hozták neki a házi tejet, lányom minden áron megakarta kóstolni, dédi adott is neki, nem lehetett beleszólásom, meglepődésemre semmi baja nem lett tőle.

Így én is hozatom a tejet, ha úgy van Nestle junior kakaó ízesítővel ízesítem neki.

Ezt csak azért írtam, mert soha nem lehet tudni.


Nyugodtan odaadhatod neki, nem lesz baja.

2012. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még a túl okos kötözködőnek is. :-) Azért kap egyébként tápszert, mert 1 évesen tejfehérje allergiája volt, amit úgy néz ki elnőtt. (Tejterhelés után nem volt gond.) De a doki azt mondta, hogy azért óvatosan még a tejjel, néha kapjon helyette tejitalt is. Hű, lehet, hogy jutalékot kapott ezért a tápszergyártó cégtől? :-)
2012. dec. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!