Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyerekek anyukái? Milyen...

Ovis gyerekek anyukái? Milyen ruhába viszitek a gyerekeket és ott milyenben vannak?

Figyelt kérdés

Jövőre kezdi a lányom az ovit, és nagyon érdekelne a véleményetek!

Bent az oviban: harisnya-szoknya kombináció, vagy a zokni-nadrág?

Overállt adtok rá vagy még csak vastagabb-bélelt nadrágot?

Milyen ruhákat visztek be váltónak és bent szandálban vannak? Mindenféleképpen bele kel írni-hímezni a nevét minden ruhájába?

Minden érdekel ami az eszetekbe jut, de én kihagytam!

Előre is nagyon köszönöm a válaszaitokat!


2012. dec. 19. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

fiam van, de bent harisnya, rövidnadrágban van. kislányok harisnya-szoknya. (tavasszal, ősszel, nyéron nadrág, zokni). időjárástól függ, h miben megyünk. mostanában overálban, mert ha nem -5 fok van, akkor eső, és ha kimennek mindene csurom vizes lesz. váltónak mindenből van min. 1. bugyitól a pulcsiig. váltócipő zárt cipő, nálunk a szandált nem szeretik, ilyesmikben vannak:

[link]

[link]

2012. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mindent elfognak mondani ám a szülőin! mert nem minden óvoda egyforma.


de egyébként nálunk:minden ruhájába bele kell rajzolni a jelet,mert gyakran összekeverednek!és mindenből kell váltás (a bugyitól-a pulóverig) a benti cipő az lehet bármi,és ilyenkor télen jobban szereik az óvónők ha ha harisnya-szoknyás verziót választjuk,mert ha kimennek akkor gyorsabban megy az öltözködés.

mi még nem használunk overált,csak vastagabb nadrágot

2012. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bentre szoknyát+harisnya,vagy legging+tunika szokott a lányomon lenne.

A váltó cipője szandál,ami tartja a bokát is.

Ősszel,ha hideg van kintre bélelt nadrág,pulcsi,kabát.

Mínuszokban szoktam overált bevinni.Nekünk mindenből van váltó overál,játszós kinti cipő.(nem szeretem ha abba megy ki amibe viszem)


Én nem írtam hímeztem semmibe a jelét,de valahol kötelező.Csak oviszsákjára,és az ágyneműre vettem hmízett felvarrható jelet.

2012. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, gondolom azért nem szeretik,mert még nem tudják egyedül felvenni, míg amit belinkeltél igen!

Segíteni neki a Wc-n, mert a lányom még bilizik, egyedül ráül, de ha kakál azt én szoktam neki még törölni, ha pisil azt már tudja magának.

Enni egyedül eszik-iszik szépen. Öltözni alulról feltud, felülről még nem. Levetkőzni teljesen letud.

Remélem nem lesz gond, már nagyon várja.

2012. dec. 19. 13:33
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tudom, hogy elmondanak majd mindent, csak érdeklődök!

Akkor vagy tunika+leggings, vagy szoknak/kisruha+harisnya kombináció lesz. Venni kell majd egy-két dolgot neki.

2012. dec. 19. 13:36
 6/10 anonim ***** válasza:
A lányom leggings + pólóban van az oviban, a harisnyát nagyon nem szereti (szúr, szorít, lecsúszik stb.). Van egy ovis játszós overállja (egyrészes), amit nem hordunk mindennap haza. Hidegben azt hordja, ha piszkos lesz, az se baj, hétvégén hazaviszem és kimosom. :-)
2012. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. vagyok, szandálban vannak a csoportszobában, illetve van, aki belebújós tornapapucsszerűségben, de a lányom pl. lúdtalpas, és szupinált szandit hord. Váltásnak van pár bugyi, zokni, 2-3 póló, 1 leggings.
2012. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bent egészséges szandi, pamutzokni, cicanadrág és trikó vagy póló + vékony pulcsi, esetenként (ha van kedve) szoknya. Menetelhez ezen van még egy susogós nadrág, egy thermo pulcsi és persze téli cipó, sál, sapka, kesztű.


Így nem kell fel-le öltöztetni, csak ráhúzni a benti cuccra a kintit, illetve beérkezéskor levenni róla.


Benti tartalék ruhája is pólók, vékony pulcsik, cicanadrágok, zoknik, bugyik.

2012. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne felvenni egyedül egy szandit? Vagy miért lenne nehezebb? Van ám tépőzáras szandi is!
2012. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk oda overállt adunk ott bent meg harisnya szoknya. Váltóruha: Nadrág,felső,zokni,bugyi
2012. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!