Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Problémás gyerekek anyukái!...

Problémás gyerekek anyukái! Most, hogy olvasgatom ezt a rovatot, nagyon elszomorító, kétségbeejtő lehet ilyen gyerekeket nevelni. Nem szoktatok arra gondolni néha, hogy jobb lenne intézetbe adni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 13:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

???? Nem tudom mi számít "problémásnak" de nekem eszembe se jutott ilyesmi a gyerekemmel kapcsolatban. Soha egyszer se de tényleg. Bevallanám ha így lenne:)

Inkább az hogy mit rontottam el....na ez sokkal inkább eszembe jut.

Hiperaktív magatartászavaros kisfiam van, enyhe autisztikus tünetekkel.

2011. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Neked biztosan nincsen gyereked!! Ha problémás is a gyerek, és nehéz a gyereknevelés, akkor is a gyerekünk, és eszünk ágában sincsen örökbe adni! Szeretjük a gyerekünket.
2011. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó vagyok! Annyit még, hogy a szülő feladata hogy megtalálja a probléma forrását és javitson rajta.
2011. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mint problémás, igen, azokra gondoltam, akik hiperaktívak, de nem enyhe, hanem súlyosabb formában, vagy autisták.
2011. nov. 25. 13:47
 5/22 A kérdező kommentje:
1. Biztos, hogy nem rontottál el semmit, ne emészd magad, hiszen nem a neveléstől függ, hiperaktív lesz-e a gyerek, vagy sem.
2011. nov. 25. 13:48
 6/22 A kérdező kommentje:
Ami miatt nagyon elgondolkodtam ezen, az egy olyan hozzászólás volt, amiben arról írt az anyuka, hogy a kisebb testvérét is bántja a problémás nagyobb, megfélemlíti, hogyha ez rendszeres lenne, és nem használna a fejlesztés, nem tud beilleszkedni sehova, mindenkit üt-ver, napjában 5-6-szor dührohamai vannak, én bizony elgondolkodnék rajta.
2011. nov. 25. 13:51
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Az első vagyok...nem tudom akkor mit csinálnék, szerencsére nálunk ennyire nem rossz a helyzet. Egyébként a hiperaktivitásra van gyógyszer is amitől nyugodtabb lesz a gyerek (nem veri mondjuk a tesóját) Mi mondjuk nem szorulunk rá most szerencsére.

Nekem is van még egy gyerekem, vele mindent ugyanúgy csináltam még sincs semmi baja szóval valószínű hogy nem én szúrtam el valamit, de azért a bűntudatot nehéz legyőzni valahogy.

2011. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Ne haragudj, de hogy lehet ilyet kérdezni? Miért bántod azt, aki már kapott épp eleget az élettől? Akármilyen beteg, problémás, az ő gyermekük. A szemük fénye. Tudod egyáltalán milyen érzés egy gyereket szeretni?
2011. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én nem bántok senkit. Csak beleképzeltem magam a helyzetükbe, az írásokat olvasgatva.
2011. nov. 25. 14:49
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Enyhe autizmusom van.


Furcsa gyerek voltam, de a szüleim szerint nagyon jó alaptermészetem van, és nem bántottam senkit. Viszont a problémámból adódóan néha előfordult, hogy akaratomon kívül bajt okoztam a szüleimnek. Szerencse, hogy ők nem akartak intézetbe adni... Azért gondolkozz már, mielőtt ilyet kérdezel.

2011. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!