Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitamint adtok a...

Milyen vitamint adtok a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés

Multi-tabs immunoról vannak jó tapasztalataitok? A Gyerekerő étrendkiegészítőt néztem még, jóval olcsóbb, mint a Flavon kids. Valakinek bevált nagyon a Grapefruit-mag kivonat is, de abból is annyi féle márkájú van...

Sokat betegeskedik a kisfiam, sajna mindent "összeszed" mostanában, ősszel kezdtük az ovit, de alig járunk. Most Cebion C-t és Béres cseppet adok neki. Nektek milyen vitamin vagy étrendkiegészítő vált be, ami tényleg használ?



2012. dec. 19. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Èn semmit.

2 éves lányom mostanában 4 hetente beteg. gyerek orvos sem ad rá semmit soha, és azt is mondja nem is szabad ezen át kell esni.

A mesterséges vitaminok még nem hivatalosan de ártanak is. A legujabb tudományok szerint azok akik 20-30 évig szedtek folyamatosan vitaminokat sokkal nagyobb a rákos megbetegedések mint annál aki nem szedett rendszeresen.


szóval ezek után nem adok a gyereknek, orvos is azt mondta teljesen felesleges ha megfelelöen táplálkozik.

2012. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én immunotrofina immunerősítőt adok a gyerekeimnek. Mi is most kezdtük az ovit szeptemberben, és amióta ezt eszi nem volt nagyon beteg, csak taknyos. Pedig a múlt héten alig voltak az oviban, az egyik fele hányás fosással volt otthon, a másik fele meg torokgyuszival, a két nagy barátnője is beteg volt 1-1 hétig.

Szeintem ne multivitaminban gondolkodj, inkább vmi immunerősítőben. pl bronco-vaxom vagy valami ilyesmi a neve. azt is szedte régebben.

2012. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
cebion c, eskimo kids
2012. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szeptember óta ovis a kisfiam, augusztus közepétől szed Multi Tabs Immuno-t (akkor még Kid volt a neve).

Egyszer volt csak megfázva, egyszer hasmenés.

Szerintem nagyon jó.

Mások az oviban többször voltak betegek.

2012. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon bevált a multi tabs, plusz 200 mg c vitamin minden reggel éhgyomorra -utána egyből reggeli...ám nagyon sokba kerül, így most a juvitának szedjük a szintén probiotikumos multiját, ugyan az gyakorlatilag, csak a vas helyett azt hiszem ca és mg van benne. Ja, és fele annyiba kerül.
2012. dec. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több gyógyszertárban mondták, hogy olyan multivitamin, mint az immuno kid, nincs mégegy a piacon, mivel az probiotikumot is tartalmaz. Valószínűleg ezért is olyan drága, mert tényleg egyedülálló a hatóanyaga. Mi ezt adjuk, plusz c-vitamint, nem mondom, hogy nem beteg, de az én lányom extra beteges volt, de amióta szedi, sokkal kevesebbszer beteg és 1-2 nap alatt túl van a nehezén. 4,5 éves kislány anyukája.
2012. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2012. dec. 20. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Multitabs immuno nekünk is nagyon bejött! Sose volt beteges a fiam, de kis taki-köhi nyavaja azért mindig bejátszott, és idén semmi!!

Most tartunk egy hét szünetet, mert már 3 dobozzal beszedett, aztán továbbra is adni fogom neki, egészen tavaszig.

2012. dec. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
immuno kid,illtve jutavit multivitamin immunokoplex gyerekeknek.azota nem beteg a nagyfiam .
2012. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Multivitaminos Cebiont és Vigantolt kapnak, ezen kívül figyelek arra, hogy naponta többfajta gyümölcsöt és zöldséget kapjanak, változatosan egyenek. Szinte sosem betegek, max. tavasszal van egy rövid takonykór, ennyi. .pl
2012. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!