Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vettetek már 2,5 év körüli...

Vettetek már 2,5 év körüli gyereketeknek Valdor mesés falatkákat? Milyen? Ízlett a gyereketeknek? Mennyi benne a csirkemell?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vettem még és nem is tervezek ilyen művackokat adni neki!

Mi se eszünk ilyeneket!

2012. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz a választ.


Nem adsz semmilyen felvágottat? Akkor miket adsz reggelire és vacsorára?

2012. dec. 20. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:

saját készítésű májkrámet,tojáskrémet,körözöttet,padlizsánkrém,kacsazsíros kenyeret,házi szalámit,disznósajtot,kalácsot,kuglófot,sima vajas kiflit.


OFF:bocsánat ez a Valdor mesés falatkák valami felvágott??Nem ilyen lefagyasztott kisütős husika??Mert én arra gondoltam,én olyanokat nem adok neki!

Persze azért néha ő is kap bolti felvágottat és igen ilyen csirkemell sonkafélét amibe talán nincs annyi börke,meg asztalsöpredék

2012. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, ez elvileg felvágott, de csak az újságba láttam. Olyat, amit ki kell sütni én sem adok.


Hogy csinálod a májkrémet?

2012. dec. 21. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálok egy lecsós alapot,tehát hagyma,fokhagyma,paprika,paradicsom majd rádobom a csirkemájat vagy disznómájat és megdinsztelem,fűszerezem:só,bors,majoranna.Mikor kihült leturmixolom simára margarinnal kikeverem,kisaebb adagokba műanyag lezárós tálkákba lefagyasztom és mindíg csak előkapok egy adagot ami pár napig elég.
2012. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!