Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, volt valakinek...

Anyukák, volt valakinek skarlátos a gyereke?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni,néhány ötlettel,lehet e fürdetni,kaphat e fenistil cseppet a viszketésre stb.

3,5 évesem kapta el,de már kapja az antibiotikumot,csak néhány hasznos tanács érdekelne ha van ilyen.


2012. dec. 20. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az èn 4,5 èvesem most volt. Mièrt ne lehetne fürdeni? Azt mondta a dokim, csak annyira csinàljak, hogy adjam a gyògyszert ès csillapìtsam a làzàt. Az enyèmnek nem viszketett egyàltalàn. Miutàn elkezdte szedni az antibiotikumot, rà 2 napra semmi baja nem volt, csak be kellett szedni a gyògyszert vègig.
2012. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyémnek sem viszketett, kapott antibiotikumot és egyszer kellett a lázát csillapítani.

Nem fürdettem, csak letusoltam.

Ha nagyon viszket neki, a fenistil biztos nem árt.

(nekünk szerencsénk volt, pont egy gyerekorvos volt az ügyeletes, én még nem is láttam a pöttyöket a gyereken, csak másnap, lehet, hogy ezért került el minket a viszketés)

2012. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!