Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beteg gyerekkel ne induljak...

Beteg gyerekkel ne induljak el karácsonyozni, jól gondolom?

Figyelt kérdés
Tegnapra 39 fokos láza lett a fiamnak, szerencsére volt még orvosi rendelés, ahol azt mondták vírusos fertőzés. Szenteste mennénk a családhoz, ahol idősek is, sőt egy kismama is van... ne menjünk ugye?!?
2012. dec. 22. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
gyerek egészsége a legfontosabb ha már nem lázas akkor menjetek el bármerre is egyébként meg ágy nyugalom
2012. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezalatt a 2,5 nap alatt simán meggyógyul annyira,hogy közösségbe mehessen ezért kihagynia karácsonyt szerintem nem kéne,pláne ha lázas gyorsabban gyógyul.
2012. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vinném, hisz fertőz! Na meg a gyereknek sem hiányzik hogy ide oda kocsikázzon, kimelegedjen, szaladgáljon...
2012. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most is lázas, 38 körüli, nem adtam neki semmit, hadd dolgozzon a szervezete. Amúgy jó kedvű, nem bágyadt, nem levert. De mégis csak fertőző. Nem tudom mit tegyek.

Anyósóm is azt mondta, addig még van két nap, hátha javul.

2012. dec. 22. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is javulni fog, ne aggódj! Tekintsd ezt lehetőségnek: milyen jó, hogy nem érzi rosszul magát, így tudsz vele játszani, foglalkozni. Sokan karácsonykor a nagy takarítás meg hajcihő miatt éppen egymást hanyagolják el.
2012. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elkiabáltam sajnos, most kicsit bágyadtan fekszik a mese előtt. Remélem jobban lesz!
2012. dec. 22. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne vidd

a kismama sem jó ha elkapja és az idősebbek sem


persze 2 nap alatt még jobban lehet, ha láztalan és jókedvű menjetek

2012. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!