Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan vesznek vért 2éves...

Honnan vesznek vért 2éves kisfiamból?

Figyelt kérdés
A dokink azt mondta, h sápadt, azért küld vérvételre. Jó, nem is bánom, egy teljes vérkép nem árt. De szegénynek honnan vesznek majd vért, a kézfejéből, vagy honnan?
2009. aug. 23. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint a felnőtteknél, karból. Kézfejből csak ha nem látszik a véna. Ne izgulj! Ha nyugodt vagy, ő sem lesz zaklatott. Beszéljétek meg mi fog történni, mennyit fog érezni. Egyébként ha nyáron sápadt, tényleg kell a vérkép!
2009. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

En beteges kisgyerek voltam, es sokat kuldtek vizsgalatra e korhazban voltam tobbszor is.

Es emlekszem,mindig megbeszeltuk, hogy most megyunk vervetelre stb vizsgalatokra, es, hogy mi fog tortenni.

Ez jo volt! Es mindig valasthattam valami kis csokit vagy rostos uditot.

Cserebe kibirtam siras nelkul :)

(en is ennyi idos voltam)

2009. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: köszi a választ, de nem azt kérdeztem, h hogyan készítsem fel a kisfiamat, hanem hogy honnan vesznek vért egy 2évesnek...
2009. aug. 23. 22:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!A második válaszoló csak kedves akart lenni.Örülj,hogy írt neked valaki!Am meg a kérdésedre az első válaszoló már válaszolt!Mennyi megerősítést vársz?10-15 választ?

Nyilván te is az a kibírhatatlan nagyszájú nők közé tartozol...

2009. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tartozom a anygszájú nők közé, és nem is akartam durva lenni a 2.válaszolóval, csak megismételtem, hogy mi volt az eredeti kérdésem, mert ő nem válaszolt tulajdonképpen a kérdésemre. De még1x nem akartam durva lenni. Ja, amúgy, igen, több szem többet lát, azért van ez az oldal, h sokan válaszoljanak.
2009. aug. 24. 11:35
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Az ujjukból vesznek vért,legalábbis amikor lányom 2 éves volt onnan vettek neki!De szerintem változó.
2009. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az én 3 éves öcsémtől is az ujjából vették a vért meg állitolag mikor én 2-3 éves lehettem akk nekem is az ujjamból vették
2009. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fiamank a kézfejéből vették ennyi idősen, és a gyerekeorvosunk vette le.
2009. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Ezt valószínűleg az adott kórház szokásai alapján csinálják majd.Még ilyen kicsi korban is nagyon vékonykák az erek,lehetséges,hogy a fejéből veszik majd.
2009. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom újból csak akkor vesznek vért ha nagyon kis mennyiségű vérre van szükség az adott vizsgálathoz. Mivel ez teljes vérkép kettő kémcsővel vesznek le és nagy valószínűleg a karjából fogják levenni. Mi 1 évesen is voltunk és 3 évesen is, mindkét alkalommal a karjából vettek le vért.
2009. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!