Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oldjátok meg az őszi-té...

Hogyan oldjátok meg az őszi-téli esős, havas időjárásban majd a cipőviselés "problémáját"?

Figyelt kérdés
Lassan készülök őszi-téli cipőt venni a kisfiamnak. Tavaly ilyenkor még ugye nem járt, nyáron pedig egyszerű volt a helyzet, mert a napon egy-két órahossza alatt megszáradt a vizes szandál. Ősszel és télen viszont sokszor esős, sáros, hideg idő van. Ami azt jelenti, hogy egy 1,5-2 év körüli, vagy idősebb kisgyerek életében biztos, hogy elég gyakran lesznek olyan napok, amikor szanaszét áztatja majd az utcai cipőt, amiben jár. Viszont ilyenkor jóval lassabban, napok alatt száradnak meg rendesen a cipők, és ugye: addig is járni kell valamiben. Ti hogy oldjátok meg, két pár cipőt is vesztek? Vagy használtok gumicsizmát ilyenkor? Egyáltalán kell külön őszi és téli cipő? Várom a tapasztalataitokat!
2009. aug. 23. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mint ahogy gondolom neked sem 1 cipőd van az őszre és télre, úgy a kisgyerekekenk is többet kell venni. Én így csinálom: őszre 2 cipőt veszek, az egyik "csinosabb" a másik a "játszós". Persze ha a játszós épp vizes, akkor a másikat adom rá. Ezen kívül vettem még 1 gumicsizmát, de ezt csak magam miatt, mert olyan aranyos volt, hogy muszáj volt megvennem :)Télre pedig 1 bundásat fog kapni, de azzal megvárom a hideg időt, mert nem bánnám, ha nem nőné ki. Viszont kíváncsi vagyok a többiekre...
2009. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

még csak tavaszi ciponk volt, de 2 pár - egy picit szebb, "unneplosebb" meg egy itthonra, udvarra szaladgálos. ennyi kellett is, tudtuk cserélgetni. ugyanígy leszunk osszel is.

a télicipoket még nem tudom, valoszínuleg hasonloan oldjuk meg...

2009. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Várom még a többiekét is!
2009. aug. 23. 23:43
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

örököltünk két alig-alig használt cipőcskét az unokabátyóktól, ezek a "játszósak". Vettem még 1 csinosat, orvoshoz stb.

Van gumicsizmája is, mert imád a pocsolyákban tocsogni, ha látja, hogy esik, már hozza is elő, és veri az ajtót, hogy induljunk.

2009. aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk is 2 cipő van őszre.Általában egy olcsóbb meg egy jobb minőségű sportcipőt hordunk.Latyakosabb esős időben gumicsizma a legjobb,mi ezeket használjuk.
2009. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok. Én csak attól /azoktól szeretném megkérdezni akik lepontoztak, hogy mi a gond az én válaszommal? Ők hogy csinálják??? Hihetetlen, mekkora f@szkapal itt némelyik...
2009. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem mindegyik hasznos volt!
2009. aug. 24. 14:30
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem spec tök tetszett és hasznos volt a válaszod, kedves első, de ezt a pontozásos hozzászólásodat nem tudom hova tenni. Nem áll össze nekem a két hozzászólás, annyira agresszív a második.:S Amúgy meg tojd le, sokan direkt bosszantásból nyomkodják a piros kezet, vagy mert mondjuk nekik nincs gumicsizmájuk... Tök komoly.:)
2009. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismét első... Bár nem ide tartozik ez a téma, de leírom miért is lettem pipa: amikor felfedeztem ezt az oldalt a lányom másfél hónapos volt. Akkoriban rengeteg dolgot "tanultam" innen, jófej emberek kérdeztek és válaszoltak. Majd kezdtek beszivárogni a "dézsások". Onnantól kezdve rohamosan kezdett romlani a szinvonal, egyszer (nem oly rég) egy "dézsás" konkrétan perverz dolgokat irogatott egy kérdésemre...mindez feldühített annyira, hogy ma "kifakadtam". Ezért bocsánat azoktól, akik nem a dézsás csapatba tartoznak!
2009. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Megint első. Most vettem észre, ez lemaradt: Mit rakjak a kifiam alá este, hogy ne kelljen minden nap ágyneműt mosni? Ti mit használtok?

Tehát, innen a "dézsás" példálozás...

2009. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!