Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivel/miben lehetne szállítani...

Mivel/miben lehetne szállítani egy ékszerteknős olyan 2órás úton tömegközlekedéssel? Mire kell figyelni? Hogy csináljam hogy ne fázzon meg ebbe a h. lye időjárásban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Máshogy nem tudod megoldani?

Nem a legjobb neki, de akkor egy cipődoboz, ami nagyon ki van bélelve. Figyelj arra, hogy a teteje ki legyen lyuggatva, és, hogy ne legyen nagy lökdösődés, bár ez elkerülhetetlen:S

2010. márc. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha van hungarocell dobozod, az elég jól tartja a meleget. Beteszel egy melegvizes palackod, a tekit egy vászonzsákba vagy párnahuzatba, és így van a dobozban.

Legjobb, ha beteszed az említett párnahuzatba vagy vászonzsákba, és a kabátod alá teszed. Persze a zsák száját bekötöd, vagy begumizod.

2010. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kabát alatt hordom ezzel a módszerrel a kígyóimat, és semmi bajuk nem szokott lenni (tegnap pl. szükségszerűen 9 órát mászkáltam így és nem fázott meg).
2010. márc. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És abba a bekötött zsákba nem fog megfulladni?
2010. márc. 14. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert szellőzik annyira, hogy ne fulladjon meg. Vászon vagy pamut a legjobb.
2010. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

zokni? :) persze tiszta

vagy ilyen pamut zsepi ?

2010. márc. 14. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem konkrétan a válaszra válaszolok, de nálunk pár hete volt ilyen nagy rendrakás a házban.. és a sürgés forgás alatt nem vettem észre, hogy a teknős kimászott az akváriumból, és bement a padlásra (nálunk a padlás egy szintben van a többbi szobával, mert az emelet tetőtéri) kb. 3 órát kerestük, amire megtaláltam abban a hidegben. De hála isten semmi baja sem lett az ijedségen kívül. Már be is szereztem egy újabb akváriumot, mer ezekszerint az nem volt akadály neki...

Csak ezzel azt szerettem volna mondani, hogy enyémnek se lett baja pedig ő egy szál magában volt 2-3 órát a hidegben. Úgyhogy ne aggódj, nem lesz semmi baja...

2010. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én iylenkor beleteszem egy kartonba amibe belűlre varrok hungaroceldarabokat

teszek bele valami kis ronygot

lukacsos doboz és azt belée egy zacsiba hogy ne érje szél

felül meg levegőzik

nyáron vittem 5 órás útra kivizsgálásra, bkv-n az ölembe utazott

nem néztek ám meg a villamoson egy kilós teknőssel :D:D

2010. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!