Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisfiam délután...

2,5 éves kisfiam délután folyton kimászik az ágyból, nem akar aludni, előtte semmi gond nem volt ezzel sosem, mitől lehet ez, mit kéne csinálni, hogy szépen elaludjon?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ez 2 éves korában kezdődött, és attól kezdve ovikezdésig nem aludt már napközben. Rengeteg ismerősöm járt hasonlóan. Én beletörődtem egy idő után (mivel nem volt más választásom :)
2012. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szintén 2 évesen kezdődött, azóta nem alszik. és még azt se tudom írni, hogy ovikezdésig tartott mert csak februártól fog ottaludni.


egyébként enyémnek nagyon kevés az alvásigénye, 2 évesen ugye már nem aludt délután, de éjjel aludt 12 órát, most 3 éves múlt, 9 órát alszik éjjel összesen és kipihent, nem fáradt egyáltalán pedig egy iszonyú pörgős gyerek, este 9kor még az ágyon ugrálva ordít, hogy nem álmos :)

2012. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!