Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még itt más anyuka aki...

Van még itt más anyuka aki épp munkát keres kicsi gyermek mellett?

Figyelt kérdés
Sajnos megszűnt a munkahelyem gyes alatt, és mivel már elmúlt a fiam három éves, nem kapom a gyest sem, keresem a munkát, de nem egyszerű.Olyat kell találnom ami mellett a fiamat is el tudjuk hordani oviba, mert nincs más aki elhordaná.Ráadásul mivel még bepisilős, ott sem aludhat az oviban.Hogy lehet ezt megoldani?
2012. dec. 27. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Így sehogy? Apuka?

A szobatisztaságot kellene legelőször megoldani...

Nem tudom, hogy lehet állást találni, nekem se lesz egyszerű :(

2012. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Apuka dolgozik.Nem tudom megoldani, hiába veszem le róla alváshoz a pelust, bepisil.A párom volt sokáig bepisilős:-(Hiába nem itatom, hiába pisiltetem, egy óra alvás alatt is bepisil.Sajnos ki kell várnunk míg magától meg nem érik rá.
2012. dec. 27. 13:55
 3/6 A kérdező kommentje:
A pisilés csak éjjelre és alváskor van.
2012. dec. 27. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nekem is megszünt gyes alatt a m.helyem, és azóta már dolgoztam két helyen, mind a kettő katasztrófa volt, próbaidő alatt váltunk el egymástól. A 2.tól még a fizetésemet és a kilépő papírjaimat sem kaptam meg, pedig már egy hónapja eljöttem. (Ügyvédem már felszólította őket). Enyém már 4 éves lesz nemsokára, és nem egyszerű. Még úgy sem, hogy jó szakmám van, sok gyakorlattal, és nekem van aki elhozza este az oviból...
2012. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is munkát keresek folyamatosan, nekem a nyár elején lesz 3 éves a lányom, de ott ahol eddig dolgoztam nem tudok visszamenni a körülmények miatt.

Nem tudom még, hogy mi lesz, hogyan lesz? Szeretnék itt a lakóhelyünkhöz közel találni munkát, de eddig semmi :-(

Nagyon nehéz lesz:-(

2012. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nem szűnt meg, hanem kirúgtak,ahogy betöltötte a 3-at. Ez volt augusztusban. Azóta keresek, küldözgetek pályázatokat, eddig egyetlen egy helyre hívtak be, de azt is más töltötte be...Persze az önéletrajzomban nem szerepel, hogy gyerekem van... szóval gyerek nélkül is nehéz elhelyezkedni...egyébként főváros....
2012. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!