Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes Édesanyák!...

Kisgyermekes Édesanyák! Milyen egy "álomnapotok" a kicsi mellett? Hogyan telnének a napjaitok, ha csak rajtatok múlna?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy 3-4 éves ovis gyerek mellett Ti mennyit dolgoznátok szívesen, miket csinálnátok egy nap, hogy telne a délelőtt, délután, hétvége, stb? És ehhez képest, hogy telik most? Milyen a napirendetek??
2011. aug. 26. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

4 éves a fiam. Dolgozom minden hétköznap 8-tól 4-ig. Utána hazamegyek, nagyszülők korábban elhozzák a gyereket, főzök, pakolok és alig van időm a kisfiamra :( meg a férjemre.


Az lenne a jó, ha mondjuk csak 4 órát kellene dolgoznom ezért a fizetésért, én mehetnék érte az oviba és délután csak főznék aztán egész nap sétálgatnánk, moziznánk,strandolnánk hármasban.

2011. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én korábban feltettem egy ilyen kérdést, hogy hogyan telik a nap az anyukáknak, mert én is így tudom elképzelni, ahogy Te írtad és mindenki kiakadt, hogy ez akkor álomvilág, stb.. Pedig szerintem nem az, csak tenni kell érte és nem sírni, hanem egy olyan munkát keresni :) Nekem olyan van :) Remélem ha baba lesz, akkoriy ugyanitt leszek :) Szóval rá kell szánni magad és keresni olyat, ami jó a gyerek és a Férjed mellé is, mert ezek az idők nem jönnek vissza...
2011. aug. 26. 10:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyere ide, és próbálj borsodban egy kis faluban 4 órás munkát találni, amiből meg is lehet élni. Vagy apuci eltart? Ha így lenne akkor én 4 órát sem dolgoznék. Találnék magamnak elég elfoglaltságot nem hivatalos keretek között is. Amúgy meg gyere vissza és akkor legyél okos mikor már egy gyerek is van a képben. El nem tudod képzelni mekkorát változik az életed.
2011. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Undorító, hogy minden kérdésnél ez megy :(
2011. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán merek lépni tudod? Eléggé félnék váltani, örülök, hogy ez a munkám van és nagyjából biztosnak mondható. Marad ez, de a férjem most megy ki külföldre és remélem, hogy hamar megalapozza a dolgokat és mehetünk utána. Bár lehet, hogy 4 órás munkát megint nem találnék, meg a fizetés sem mindegy.
2011. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tud minden édesanya 4 órás munkát találni jó fizetésért, ezt te sem gondolhatod komolyan kedves kérdező, vagy ha igen akkor tanulnod kell még az Élet nevű tantárgyat.
2011. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én itt nem azokról az emberekről beszélek, akik nem tehetnek mást, és muszály dolgozniuk, különben éhen halnak, hanem azokról főleg, akik 8-10 órát dolgoznak és közben a fizetésük nagy része meg elmegy magánovira, vagy baby sitterre, amikor Ők is lehetnének a gyerekekkel és ezek az idők nem jönnek vissza soha... Szóvam megértem, hogy vannak helyzetek, amikor az ember nem tehet mást és dolgoznia kell főállásban, de rengetegen vannak, akik nem így akarnák, de nem változtatnak, pedig megtehetnék... És mondom azokon akadok ki főleg, akiknek mindenük megvan már, rengeteg pénz, kocsi, nyaraló, ház, stb és annak ellenére is hajszolják a pénzt és még panaszkodnak is, h semmi idejük, a gyerek meg nő, mimnt a gomba, de semmi nevelés, foglalkozás, max a különórákon, amin otthagyják őket és így több idejük marad gyerek nélkül..
2011. aug. 26. 10:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos sokat taultál, hogy 4 óra munkárt, te olyan nagyon sokat keresel,és a többi anyuka mennyire egy balek, hogy nem tud tökéletes életet élni - ezt a másik kérdésednél eléggé kifejtetted -, de a MUSZÁJT így kell írni.
2011. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De most ez ne haragudj, mindenkinek a maga dolga. A kérdés aranyos, először tetszett, azért is nyitottam meg, de amikor rájöttem mi van mögötte (hogy Neked milyen király és bezzeg más anyuka milyen önző karrierista) akkor titsza lett hogy ja, ez is csak a sok "szidjunk együtt más anyukákat" topik.
2011. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Itt pont nem én vagyok az, aki másokat szid, hanem a válaszolók nem képesek normális válaszokat adni a KÉRDÉSRE! Belekötni, egyből mindenbe lehet, de nem ez a lényeg... Csak sors kegyelmezzen majd az ilyen emberektől, ha anyuka leszek... Kerüljenek el a siránkozó, de a változásért meg sem moccanó anyukák, apukák, mert eddig ez kijutott, csak épp nem szülők az illetők, hanem átlagos felnőttek.. Mi lesz ha gyerekis lesz??? ÁÁÁÁÁ
2011. aug. 26. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!