Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesem köhögésére mit...

3 évesem köhögésére mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nappal sem orrfolyás, sem semmi.A köhögés csak éjjel jön.Nem mondanám, hogy egész éjjel köhög.Néha köhint szárazon, és kész.Reggel viszont olyan hurutosan, hogy csak na.

Voltunk orvosnál az ünnepek előtt, aki drosera homeost írt fel, de nem használt.Jövő héten lesz csak doki ugyebár.

Salvus vízzel párologtattam, főztem neki hársfateát is.



2012. dec. 29. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Kakukkfu-utifu keverekbol keszits teat, amit mezzel izesitesz pl. ezt kapja tobb napon keresztul. Este lehet cukrot olvasztani, karamell, ezt tejjel felontod, majd kamillat, anizst teszel bele, amit par percig forralni kell, ez szinten nyugtatolag hat a legzoszervekre.
2012. dec. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lándzsás útifű szirup nálunk bevált.
2012. dec. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!Ma beszerzem a dolgokat.

Boldog Új Évet!

2012. dec. 29. 06:51
 4/7 anonim ***** válasza:
stodal szirup is jó.vagy a hagymatea.
2012. dec. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem próbáltam ,el sem hittem:egyszerű népi gyógymód-sertészsírral vékonyan a hátat és a mellkast bekenni,2-3 nap alatt csodákat tesz. Én felnőtt fejjel is ezt teszem.
2012. dec. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még a vöröshagyma felvágva és az ágya mellé téve is csodákra képes!
2012. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam már a hagymát, de felébred, és könyörög vigyem ki a szobából, mert olyan büdös.Hiába csempészem vissza, tuti megébred megint.Hagymateát is főztem, de nem issza meg.Sertészsírt is szoktuk használni:D

Már egy csomó dolgot kipróbáltunk, de hetek óta köhög.

2012. dec. 29. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!