Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baby luuf balzsam használhat...

Baby luuf balzsam használhat a 4 éves fiamnak is? Vagy feleslegesen kenem vele?

Figyelt kérdés
Az van ráírva, hogy 6 hónapos kortól 3 éves korig.
2012. dec. 30. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Használhat, én is azt használom mindkét gyereknél.

1,5 és 5 évesek.

A kinder luuf és a baby luuf összetevője közeött az a különbség, hogy kinderesben van még egy kis menthol pluszban.

2012. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is bekentem a 1,5 évest is, de nem tudtam használhat-e még a nagynak.

Mennyivel másabb a Kinder? Erősebb?

2012. dec. 30. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
A Kinder egy picit erősebb illatú, mert abban van már mentol is a babyben nincs. Tesóm még a 8 évesét is babyvel keni, én tegnap még magamnak is bekentem a mellkasom, mert náthás vagyok. Nekem sokat nem használt, de azért picit segített. Szerintem nyugodtan használd.
2012. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 30. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én magamnak is azt használom, ha éjszaka száraz köhögés jönne rám, és teljesen bevált, szóval biztos a 4 évesednek is jó lenne. Nálunk most is csak a "Baby luuf" van itthon, itthon, mert azt mondta a gyógyszertáros, hogy a "kindert" 4 éves kortól lehet használni, de azt nem lenne jó a 2 éves fiamnak, csak a 6 éves nagyobbiknak.
2012. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!