Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves a lányom és minden...

3 éves a lányom és minden pisilésnél bugyit kell cserélni mert becsurog neki mire odaérünk a wc-re mit tehetnék hogy időbe menjünk? Sokszor rákérdezek hogy kell e de mindig az a válasz hogy nem ha ő szól akkor meg már késő.

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok hasznos választ adni, de a problémánk ugyanez nekünk is. 3 éves múlt a kisfiam. Nyáron (pucéron) magától ráült mindig a bilire/wc-re, de mióta kisgatya meg nadrág van rajta, mindig becsurog. Amikor meglátom, ráültetem a wc-re vagy bilire, és a maradék odamegy. De magától nem szólna! Szoktam azt is csinálni, hogy kb. 1,5 óránként ráültetem, de attól még nem oldódik meg a probléma, hogy magától szóljon :( Még az ágytisztaság is reménytelennek tűnik egyelőre :(
2013. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mi jövő héten kezdjük az ovit és félek hogy ez miatt elutasítanak nekem meg dolgoznom kell menni.
2013. jan. 1. 16:42
 3/8 shona ***** válasza:
lehet butasag,de ha meleg van nalatok a lakasban alulrol hagyd szabadon,es jo ha van majdnem minden helysegben egy bili,mondjuk ha sikeredett neki a dolog jutalmazhatod erte egy-egy matricaval..
2013. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy a kérdező helyett írok, de ezzel az a probléma, hogy ugyanúgy nem fog szólni, ráadásul az oviban sem működik ez az opció... :( Mi pont ezért nem járunk még közösségbe. Bár - állítólag - már kötelesek pelenkásan is felvenni az oviba a gyerekeket, csak ezt nem verik nagydobra..
2013. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom májusban múlt 3 éves. Még a nyáron (ovikezdés előtt) is gyakran fordult elő ilyen. Amióta ovis, egyszer sem. Sem ott, sem itthon.

Én is aggódtam emiatt és magától megoldódott.

2013. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bízok benne hogy változni fog én többször megkérdezem itthon hogy kell e neki de gondolom ott annyira nem fogják mondogatni neki.
2013. jan. 2. 08:28
 7/8 shona ***** válasza:
a 4esnek:nincs gond vele ne szoljon itt most az a lenyeg hogy oviig meg tanuljon szolni vagy egyedul el menni pisilni
2013. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Van-e valami változás, és ha igen, azt hogy érted el? Én is hasonló cipőben járok, csak én a kisfiammal. Ő bölcsis, és a bölcsiben nincs gond, csak itthon csorog be a pisi, de itthon sem mindig. Nekem is az az alapvető problémám, hogy nem szól, csak nagyon ritkán, többnyire úgy kell küldeni (a bölcsiben is így van kialakítva, rendszeres időközönként küldik őket pisilni).
2013. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!