Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhessen nektek is...

Pár hetes terhessen nektek is lassan teltek a napok? Minden pisilésnél frászban vagyok, "minden puki" után megkönnyebbülök hogy ettől görcsiztem picit. Normális ez? Minden oldalt elolvasok és boldog vagyok, de félek is.3. baba lenne, LESZ

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
jaj, nagyon paráztam én is a 12. hétig, de mindig mondogattam magamnak,mikor jött egy görcs, olyan menziszerű, hogy nyugi, csak a méhem tágul. próbáld meg te is ezt, tudom nem könnyű, de majd csak letelik ez az idő is. Boldog babavárást!
2011. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 F.B.I. ***** válasza:
A terhesség első Trimesztere a legnehezebb lelkileg, akár először szülő vagy akár többedszer szülő. A tested átalakul, hormonjaid megbolondulnak, ezért jobban félsz, jobban megijedsz,olyan kis apró fájdalmak vagy kellemetlenségek miatt, amiket az előtt munka során vagy gyermeknevelés közben észre sem veszel. Egy gyermek várásánál a legfontosabb a nyugalom, amikor csak teheted ülj le és gondolj arra milyen csodálatos dologban lehet részed, érintsd meg a hasad és légy büszke, hogy olyan nagyszerű feladatot kaptál a sorstól, hogy újra anya lehetsz! Mindig pozitívan gondolkodj, ne pedig arra hogy valami baja lehet! Miniden jót!
2011. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen. Megpróbálok nyugodt lenni és szeretetben várni a picit.
2011. nov. 26. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a 10. hétnél úgy éreztem leragadtam, mintha nem akarna eltelni még legalább az a 2 hét. Nagyon lassan ment.Ne idegeskedj, mert annál rosszabb lesz.
2011. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még a mai napig megnézem a wc papírt pisilés után, hogy nem e véres, stb., 28 hetes vagyok!
2011. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, első babánk lesz :) 9+2 hkm
2011. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy vagyok.Minden pici görcsnél ,nyílalásnál szaladok a wcre,meg ha nagyobb mennyiségű folyásom távozik akkor is.Ha lehetne minden héten megkkukantanám egy ultrahangon.:) 13+3 hetes Kismama
2011. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!