Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alvászavar? Mit ajánlotok?

Alvászavar? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2 és fél éves és vagy hajnal 1 órától délelőtt fél 10-ig alszik,vagy este 8 órától hajnal 4-ig annak függvényében hogy aludt e délután.Citromfű tea vagy sedatif pc segítene h normálisan aludjon?
2013. jan. 2. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
altatózd be
2013. jan. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha nem fáradt akkor mi baj van? Nem alvászavar az, hanem jól hasznosítja a szervezete a pihenést. Gondolom én.
2013. jan. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Délután mikor és mennyit alszik?
2013. jan. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába fektetem le délután 1 órakor nem tud aludni még,általában délután 3-6-ig alszik,aztán hajnal 1-től 10-ig,de olyan napok is vannak amikor kimarad a délutáni alvás,próbálkozok,de annyira pörög,jó kedve van,kimászik az ágyból,elfut,elbújik,én meg engedek neki hátha akkor este hamarabb alszik,csak sajnos hiába dől ki este 8-kor akkor sem hajlandó végig aludni az éjszakát,kb hajnal 1-kor felkel inni,hajnal 4 után meg már csak szenved,forgolódik, mert nem álmos,fél 6-kor meg már kihúz az ágyból h kapcsoljuk be a tévét,mert mesét akar nézni.Így olyan fáradt vagyok mintha egész éjszaka nem aludtam volna,meg a kisfiam fejlődő szervezetének több alvásra lenne szüksége szerintem.Adjak neki valamit vagy vigyem el orvoshoz?Első gyerek, kezdő anya vagyok,várom a tanácsokat,esetleg hasonló tapasztalatokat.
2013. jan. 2. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elvannak csuszva az alvasok idopontjai sztem csak az a baj nalatok.Át kell allni,h ebéd után legyen egy max 2 órás és este legkésőbb!! 10kor fekvés.Ha elalszik este 10kor akkor reggel 8kor keltsd h ebéd után tudjon aludni.Ahoz h ataljon az idokhoz egyik nap du. ne fektesd le,így várható h este időben ágyba kerül.Masnap ebed utan 1kor fekves,max 3kor felkelteni,így estére lesz ideje kifaradni.Éjjel ha nagyon kell ihat,de utána se tv,semmi fekvés vissza.Kovetkezetesnek kell lenni,mert neki és neked is kell q pihenes!Ha du.3-6ig alszik akkor érthető h miért alszik éjjel 1től akár 10ig is.
2013. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég kései a délutáni alvása. Ha este 6-kor kel fel, nem csoda, ha nem álmos még este 10-kor. Az én fiamat a délutáni alvásból maximum 4-kor keltem, hogy legalább 10-kor tudjon aludni. Próbáld te is időben lejjebb hozni a nappali alvását, hogy estére elfáradjon egy kicsit. Kezd úgy, hogy reggel kelted időben. Ha nem akarod drasztikusan, akkor mindig csak félórával csúsztass. Most én is ezt játszom.

És bárki is elítéli én próbáltam a citromfű teát és a sedatif pc-t is, amikor már másfél éve nem aludtam 3 óránál többet egyhuzamban. 2 hétig adtam, azóta egy-egy ébredés mellett alszik egész éjjel. Próbáld előbb szerek nélkül azért.

2013. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Igazából tartok ezektől a szerektől,akkor próbálkozom fél órás csúsztatással kezdve,mert nagyon nyűgös ha előbb ébresztem fel.
2013. jan. 2. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!