Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ételt vagy gyógynövényt...

Milyen ételt vagy gyógynövényt ajánlotok, ami csökkenti az ösztrogén szintet?

Figyelt kérdés
Sajnos a kisfiamnál megállapították, hogy kétszer magasabb az ösztrogén szintje, mint a megengedett. Tipp esetleg?
2012. nov. 28. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor a fiam nyolc éves volt, akkor pont ellenkezőleg, nagyon alacsony volt az ösztrogén szintje és növelni kellett neki. Arra pl a fodormenta jó volt, de gyógyszert adtak rá, az hatásosabb volt. Növelésben jártas vagyok, de csökkenteni azt nem tudom. :(
2012. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyerek hormonháztartásával nem kísérleteznék, még gyógynövénnyel sem. Mondja meg az orvos, hogy mi a teendő.
2012. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az orvos mondott valamit azt tedd ne kisérletezgess.
2012. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kapott rá gyógyszert, de mondta hogy a hagyományos népi gyógyászatot is próbáljuk ki. Valakinek van ötlete?
2012. dec. 3. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan teljesen más, de szintén hormonális problémám van, és persze felnőtt vagyok, de én a következőt csináltam. Elmentem egy gyógynövényboltba, ott az eladó összeállított nekem a problémám alapján egy jó nagy csomagot 8féle gyógynövényből (hozzáteszem így is olcsóbb volt mint bármilyen gyógyszer), ezeket összekevertem egy bazi nagy tálban és lett egy több hónapra elegendő keverékem. De mondom még egyszer, kisgyereknek szerintem rizikós. Mindenképpen orvos mondja meg, hogy mit adj neki. Ha nem akarod természetes gyógymódokban jártas, de orvos szakemberhez vinni, akkor legalább egy online tanácsadást vegyél igénybe.
2012. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!